ScreenShot003.jpg
Final III.jpg
Videopozvánka našeho průvodce Luby:
Reference:
Naši cestovatelé napsali:
srilanka-vylety.com 6.10.2021
Text :
Dovolená na Srí-Lance 19.9. -3.10.2021
Hurá už opět můžeme!!!
V neděli 3.10. 2021 jsme se vrátili ze 14denní dovolené na Srí Lance. I přes počáteční obavy proběhlo vše v úplné pohodě a k naší spokojenosti. Srí Lanka je naše oblíbená země a byli jsme zde už počtvrté. Období koronaviru je hrozné pro všechny lidi a my už jsme se nemohli dočkat až po roce a tři čtvrtě někam vyrazíme. A bylo to právě opět na Srí Lanku.
Trochu jsme se báli, jak to všechno zvládneme, ale úplně zbytečně. Jejich opatření mnohdy předčí ty v České republice a jsou v tomhle opravdu poctiví.
Bydleli jsme v hotýlku (bungalovech) poblíž Bentoty přímo na pláži. Ta byla skoro liduprázdná, dá se říct, že na několik kilometrů i soukromá. Voda byla krásně čistá a teplá jako kafe.
Podnikli jsme po této krásné zemi několik výletů (2x i dvoudenní). Naším dokonalým průvodcem byl jako vždycky Luba a jeho lidé. Ti udělali maximum, zařídili skoro i nemožné, abychom si vše užili na 100%. Viděli jsme mnohé, zažili opět něco nového a výjimečného a odjížděli jsme jen neradi zpátky do ČR.
Myslíme si, že obavy nejsou vůbec na místě a jakmile to půjde, vyrazíme na Srí Lanku znovu. Tahle země má totiž každému co nabídnout, lidé jsou zde báječní a hlavně potřebují a zaslouží si naší pomoc. Srí Lanka bez turistů je totiž jako ryba bez vody!!! Pokud tedy přemýšlíte, že někam vyrazíte, Srí Lanka je určitě super volba. Neváhejte! Slibujeme, že budete mít určitě na co vzpomínat až bude u nás ošklivé a nevlídné počasí.
Podpis : Drahuš a Luboš
srilanka-vylety.com 4.10.2021
Text :
Doporučuji dovču na Sri Lance :-)
Jezdíme opakovaně a víme, že zde máme dobrého kamaráda Lubu, který nám má pokaždé co nabídnout a zařídí krásné výlety i dopravu na letiště a zpět.
Sri Lanka je krásná země a pro nás evropany plná odlišností, které vždy rád objevuji :-) I Jízda z A do B je zde zážitek. Teda pokud nemusíte sami řídit ;-)
Osobně se mi líbí cestování krajinou ve vnitrozemí, např. kolem Adamovy hory, kde projíždíte po vrstevničkách kopců pokrytých čajovými plantážemi.
Luba s námi jezdí jako průvodce na všechny výlety, ať jde o týdenní okružní jízdu, nebo jednodenní výlety.
O Sri Lance ví vše a rád nám ukazuje zajímavosti na cetách i odpovídá na naše otázky. Je velmi přátelský a je dobrým společníkem na cestách :-)
Od října je vstup na Sri Lanku snazší. Ohledně covid opatření vám stačí jen vytištěný český pcr test ne starší, než 72 hod. Teda pokud je negativní :-D
Výhodou je být i očkovaný, nemusíte být po příjezdu v karanténě. My jsme tu byli v září, kdy podmínky pro vstup byli složitější, ale i ty šly zvládnout.
Letos jsme letěli s Qatar Airways a můžeme jen doporučit - pohodlné cestování většími letadly s dobrým servisem.
Pokud přemýšlíte kam na dovču a máte třeba dva týdny čas, nváhejte!
Napište Lubovi, zabukujte letenky a vyražte za zážitky :-)
Podpis : Pavel
srilanka-vylety.com 6.4.2020
Text :
Pro mě to byla zatím nejlepší dovolená. Díky Lubovi a jeho lidem jsme měli nezapomenutelné zážitky
Srí Lanka je krásná a rozmanitá. Největší zážitek jsem měla se slony. To bylo SUPER.
Potom mě nadchla indická medicína Ajurveda.
Díky Lubovi a jeho organizaci se určitě na Srí Lanku vrátím.
Luba je nejlepší
Podpis : Iveta Hozáková
srilanka-vylety.com 6.4.2020
Text :
Hi Luba, I was little bit busy. This is the reason i am reviewing now.
Sakal

Bylo nás 16 dospělých, Hasara Resort Bentota, termín 08.03.2020 až 22.03.2020, Emirates airlines.
Za všechny superlativy od ostatních referentů, viz níže, se můžu jen podepsat a vím, že i zbývajících 15 členů naší výpravy.
Vše perfektně zorganizované (měli jsme svůj autobus) a naplánované. Luba, Paja a ostatní personál to maj zmáklý.
Tak např. když ke konci začala covid hysterie, zavřeli sloní farmu. Luba obratem zařídil 3 pracovní slony a bylo to ještě lepší, projíždky na nich, koupali jsme je v říčce a oni nás za odměnu (jen toho kdo chtěl) postříkali chobotem.
Na pláži jsme byli poslední dny úplně sami, na nás 16 lidí bylo 14 lidí personálu z restaurace a plážového baru, pivo perfektně vychlazené, jídlo skvělé.
Poslední den musel být tuktuk ve kterým nás vezli na pláž zakrytovaný plachtama :)

Luba mluví česky tak, že mu budete vše rozumět. Jídlo na resortu velmi dobré, pálivost přizpůsobená našim zvyklostem.
Pokoje čisté, prostorné s malým balkonkem, klimoška tichá a fungující, voda teplá samozřejmost.
Bazén supr, tuktuky k dispozici, prostě:
DOPORUČUJI.
Podpis : Sakal (Petr)
Miriama N. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
25. březen 2020
Uplne top dovolenka.. Sri lanka je naozaj raj na zemi a sluzby boli uplne Top... Luba vsetko perfektne zariadil, vylety uzasne, ubytko uzasne, strava genialna... Cestovali sme s 2rocnou dcerkou a vsetko bolo perfektne ja pre nu.. Urcite mozeme len a len doporucit aj pre cestovanie s malymi detmi.. Vedia vsetko prisposobir poziadavkam :) urcite sa rady niekedy vratime
srilanka-vylety.com 21.3.2020
Text :
Jaromír Č. 29.2. - 20.3.2020
Přijeli jsme na Srí Lanku opakovaně a tentokrát cíleně za Lubou a jeho lidmi a několika novými přáteli z loňska.O ubytování,stravě,výletech a zážitcích z výletů tentokrát psát nechci.Dostali jsme se na Srí Lanku v době,kdy již začala ve světě krize s koronavirem.Tam se dostala v průběhu našeho pobytu.Chci psát o tom,jak se ti lidé zachovali.V první řadě chci říct,že takhle si představuji profesionály ve svém oboru.Od dokonalého uklidnění hostů,přes snahu dokonale a co nejpřesněji informovat o situaci.V situaci,kdy už hrozilo,že se nedostaneme z ostrova,radili od koho koupit rychle nové letenky,kde je největší pravděpodobnost,že odletíme.Většina letů už byla zrušena.V případě,že by to už nešlo,nabídli ubytování i stravu,veškerou péči.Musím říct,že to byl zážitek shodný s výlety setkáními s divokou přírodou.Do poslední chvíle před odletem s námi byli v kontaktu a snažili se o naše pohodlí.Po našem návretu se ještě ujišťovali,že je vše v pořádku.Veliké poděkování všem.Zvláštní poděkování chceme jěště vyjádřit všem ve vile Lagoon.Takhle vypadá malý ráj.Byl to úžasný zážitek,který si jistě zopakujeme.Odjeli jsme ze Srí Lanky dříve,než jsme chtěli a dost narychlo.Snad jsme se stihli rozloučit se všemi ještě jednou všem děkujeme.Rozhodně se za Vámi vrátíme.Věříme,že to bude brzy a že se všichni ve zdraví sejdeme. Děkujeme přátelé.
Podpis : Jaromír a Monika
Eva M. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
11. března 2020
Právě jsme se vrátili z nezapomenutelné dovolené. Zamilovali jsme se do Srí Lanky a to hodně díky Lubovi, který nám ji ukázal v mnoha pohledech, chtích a zážitcích. Postaral se o nás se vším všudy, plnil všechna naše přání a nápady. Ubytování bylo překrásné. Byli jsme vyznavači bydlení přímo u moře, ale tahle laguna s řekou, klid, překrásný výhled, téměř soukromý bazén... nevím prostě, co chválit více. Naše nejkrásnější dovolená. Děkujeme.
srilanka-vylety.com 4.3.2020
Text :
Na Srí Lanku jsme vyrazili poprvé a mysleli přitom na možné problémy, které nás tam mohou potkat a o kterých jsme se na Internetu dočetli od různých přispěvatelů – příliš pikantní jídlo, otravující místní lidé na výletech, otravující hmyz …
S kolektivem lidí Luba a spol. máme dojem, že všechny zmíněné problémy jsou asi z nějaké jiné země. O nádherných památkách a výletech se nebudu rozepisovat, těchto informací je všude dost. Spíše popíšu osobní dojmy z toho, jak jsme si prožili dovolenou my.
Doprava. Najezdili jsme s Lubou autem na Srí Lance cca 1000 km a ačkoliv jsme zvyklí si v jiných zemích půjčovat auto, tak tady jsme byli rádi, že jsme se nechali vézt - relax. Nejdůležitější prvek výbavy je tam klakson a na dvouproudé silnici se běžně míjejí 4 auta, tuktuky, motorky. Kupodivu za celou dobu jsme viděli pouze jednu drobnou nehodu auta a motorky. Jezdí se tam prostě jinak.
Výlety. Perfektní organizace, čas využit na 100%. Luba je tvrdě pracující člověk, který tráví téměř veškerý svůj čas na cestách po Srí Lance s klienty. Když jsme přijeli na Srí Lanku, tak jsme ho viděli poprvé večer po 2 dnech pobytu – vrátil se z výletu a druhý den brzo ráno vyjížděl s námi na další výlet. Po návratu s námi hned druhý den odjížděl s další skupinou. Je až nepochopitelné, jak s tímto vytížením dokáže být neustále milý ke všem a plný energie. Volba hotelů na přenocování na výletech byla výborná. Co se týká průvodcování, tak někde nám výklad dával osobně, jinde už měl stabilně spolupracující místní průvodce. Pro nás co nemluví anglicky na 1*, tak skvělé. Mluvili všude pomalu, zřetelně, zopakovali co jsme nechytili hned a byli tam jen pro nás.
Ubytování Villa Lagoon. Příjemné, nové, čisté. Výborná strava, milý majitel, který je neustále ve vile a podílí se vlastnoručně na chodu – po zjištění, že je to zároveň majitel to bylo pro nás překvapení. Vše ochotně vysvětlí, zvláště k místní přípravě jídla. Jako atrakce ve vile se občas přimotá k domu velký varan, který dostává zbytky z kuchyně, dále můžete vidět leguány, opice, veverky. Ježdění na pláž je 5 minut tuktukem (minimálně 5x zatroubení) na domluvě s neustále přítomnými lidmi od Luby.
Ještě před odjezdem ze Srí Lanky jsme si říkali, co všechno jsme ještě neviděli a že bychom se ještě rádi vrátili. Pokud toto nastane (a věřím že ano) , tak určitě bychom to udělali stejným způsobem se stejnými lidmi. Ještě jednou díky.

Podpis : Jaromír J.
Miroslav S. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
27. února 2020
Takhle by asi mela vypadat idealni odpocinkova dovolena. V hotelu Lagoon v Bentote jsme stravili 14 dni a celou dobu se o nas perfektne starali a plnili nam vsechna prani. Skvele jidlo, cisty a udzovany hotel s uzasnym bazenem a vírivkou, nadherna priroda a skvele koupani v oceanu. podnikli jsme take nekolik vyletu a poznali tak velkou cast z kouzel a lakadel tohoto nadherneho ostrovaa opet i na nich o nas bylo dobre postarano. Vsem vrele doporucuji
Alena F. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
27. února 2020
Dovolena v Lagoon Bentota byla naprosto uchvatna.Skvele ubytko,dobre jidlo,paradni bazen.A co bylo uplne nejlepsi-to byl obsluhujici personal.Nic nebylo problem,starali se vsichni o nas jako o vlastni.Lubo,moc dekujeme i za skvele zazitky na vsech vyletech.Vsem vrele doporucuji dovolenou na Sri Lance s Lubou!!!
Kateřina G. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
26. února 2020
Nezapomenutelne dva tydny na Sri Lance Luba a jeho tym se postarali naprosto o vse, fantasticky servis, citili jsme se jako kralove v raji (a to vse za velmi priznivou cenu) Jednoznacne doporucuji vsem cestovatelum
srilanka-vylety.com 17.2.2020
Text :
Právě jsme se vrátili z nezapomenutelné dovolené na Srí Lance. Vše co jsme tam zažili bylo hlavně díky Lubovi,jeho týmu a také Honzovi, který je velmi důležitou spojkou v komunikaci mezi klienty a Lubou. Vše je velmi dobře zorganizováno tak,že pobyt v Bentotě a veškeré výlety jsou jen o dobré náladě,poznávání krásných míst a hlavně o naprostém relaxu, řečeno Lubovými slovy: „Sri Lanka – nou problém“.

Za vše moc děkujeme a doufáme,že až se tam opět vrátíme,budeme mít stejně krásné a trvalé vzpomínky,jako z této dovolené. Viděli jsme život obyčejných lidí a navštívili jsme místa,na která bychom se nikdy nedostali. Řidiči tuk tuků jsou milí,přátelští, vše nám ukázali,poradili a co se týče jejich profese,naprostí mistři!!!!

Jen malý poznatek: třeba jen hodina samostatného pohybu po hlavní třídě města,abychom viděli jak to tam vypadá, by možná byla zajímavá.

Všem vřele doporučujeme tuto dovolenou a těšíme se, že si to třeba někdy zopakujeme.

Podpis : Ondra,Dana,Jana,Honza,Vlasta a Pepa
Claudia F. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
14. února 2020
Uplne skvela dovolena.s pritelem jezdime jen s batuskama a sami ale pokud chcete nekam jet a nezarizovat nic tak muzu doporucit vse ma skvele naplanovane, udelane.opravdu mame silene moc zazitku ze sri lanky a urcite se nekdy vratime jelikoz za me uplne uzasne. A sluzby jak ve ville s kde jsme bydleli tak i samozdrejme lubovo sluzby hodnotim za 1 s hvezdickou. Super dekujeme moc
Dana Ch. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
8. února 2020
Včera jsme se vrátili z 11denního pobytu v Bentotě, dovolená bez cestovky s Lubou a jeho týmem.
Od příletu na letiště do Colomba, kde nám průvodce, který nás vyzvedával, zavěsil na krk věnec z orchideí, až po náš odlet zpět do Prahy, bylo vše naprosto bez problémů. Luba i celý jeho tým jsou velmi milí a přátelští lidé. Ubytování všude krásné, čisté, jídlo luxusní. Výlety skvěle organizačně zajištěné, nikde se na nic nečeká, je to dokonale naplánované. Srí Lanka je nádherná země s úžasnou přírodou. Její obyvatelé jsou neustále usměvaví a nesmírně vstřícní lidé. Heslo „Srí Lanka – No problém!“ je opravdu výstižné. Všechna naše přání byla splněna, včetně návštěvy místní školy. Jeden telefonát a tato návštěva byla zařízená. Jsme nadšení a díky těmto pouze pozitivním zážitkům máme naši další dovolenou již naplánovanou a jsme připraveni na návrat! Skrze tuto recenzi bychom chtěli ještě jednou poděkovat celému personálu, hlavně těmto pánům: Lubovi, Pielovi, Virovi a Shiranovi. Děkujeme a brzy nashledanou!
srilanka-vylety.com 8.2.2020
Text :
V lednu 2020 jsme navštívili se 3 dětmi ( 10,8,6let) Srí Lanku a byli jsme nadšeni. Bylo o nás perfektně postaráno opravdu od "A až do Z" ( od příletu po odlet). Osobní a srdečný pŕístup celého týmu kolem Luby, perfektně a citlivě organizované výlety, krásné prostředí. Nic nebylo problém, všichni ochotní,vsřicní.I s malými dětmi jsme se cítili naprosto bezpečně.
Byli jsme ubytování v Bentotě ve vile Lagoon.
Hotel nás překvapil krásným prostředím,cistotu, a vynikajici kuchyni.
Příští rok se tam vracíme.....

Podpis : Jarda,Saša, Emma,Nella, Jáchym
srilanka-vylety.com 3.2.2020
Text :
Měli jsme tu čest navštívit Srílanku prostřednictvím těchto skvělých lidí, kteří nám vyšli ve všem vstříc a nic nebyl problém. Dovolenou jsme řešili méně než týden před odletem a díky skvělé podpoře vše bez problémů klaplo. Určitě doporučujeme.
Podpis : Martina a Honza
Lucie B.. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
2. února 2020
dovolenou přes Lubu, muzeme jen doporucit. Byli jsme skupina šesti lidí a nemůžeme si na nic stěžovat. ubytování ve vilkach s polopenzí, velmi ochotný a příjemný personál. Máte k možnosti tuktuk, který vás každý den vozí kam si jen zvolíte, celou dobu pobytu jsme měli své ridice. pláž byla nádherná a čistá v hotelu Amal - veškeré služby dostupné za dobré ceny a výhodou pláže bylo to, že tam není mraky lidi. procestovali jsme už více míst a Srí Lanku řadime mezi ty nejlepší. je to ostrov, který vám nabízí VŠE. děkujeme za tak krásný zážitek ❣
srilanka-vylety.com 23.1.2020
Text :
Vrátily jsme se z úžasné dovolené a touto cestou bych chtěla moc poděkovat.Nikdy na žádné cestě se o nás tak nestaraly jak na Srí Lance.Všechno bylo perfektně zorganizované,nic se nepokazilo.Nikde jsme nečekaly,vše jsme dobře stíhaly.Průvodce pan Piall byl prostě až neskutečně dokonalý,milý a ochotný.Omlouvám se za svoji ničím nepodloženou nedůvěru k místním lidem.Všichni se k nám chovali úžasně,stále se ptaly jestli jsme šťastné a máme vše co jsme chtěly.Ubytování i jídlo bylo vynikající.
Moc děkuji za zprostředkování tohoto pobytu.
Marie
Daniela Š. pro Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK
17. leden 2020
Naše NEJkrásnější dovolená,děkujeme Všem,kteří se o nás starali,především Sujith Luba ,bylo to něco neuvěřitelného a ještě dlouho z toho budeme čerpat ❤️Nebojte se vyrazit a oddat se úžasné zemi a lidem,kteří Vám to mnohonásobně vrátí svou laskavostí,prací, láskou a udělají pro Vás vše,co Vám na očích uvidí Těšíme se na ...někdy příště....s láskou Daniela a Míla Navrátil ❤️
Andrea S. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
13. ledna v 9:59 ·
Vrátili jsme se z nádherné dovolené!! Díky lidem z Lubova týmu, kteří se o nás se zájmem velmi pozorně starali, jsme si užili naprosto bezstarostnou dovolenou, kdy jsme jen vstřebávali zážitky. Úžasně to začalo fungovat již při vyzvednutí na letišti a odvozem na ubytování. Milý personál nás přivítal s úsměvem a ten jim vydržel celý pobyt a ta jejich péče o nás byla skvělá. Zažijete dovolenou, kde se o nic nestaráte a nezařizujete, všechno za Vás tým kolem Luby zařídí, máte zajištěnou parádní organizaci při výletech. Pokud zvažujete dovolenou na Srí Lance, tak na 100% doporučuji Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
Jana H. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
13. ledna 2020
Byla to jedna z našich nejkrásnějších dovolených. Že je Srí Lanka nádherný ostrov o tom myslím není pochyb. Pláže u Bentoty jsou naprosto jedinečné. To, co udělalo naši dovolenou výjimečnou, byli lidé, kteří se o nás po celou dobu starali. Luba a jeho celý tým jsou velmi milí, vstřícní a spolehliví. Jak říká Luba "Srí Lanka nemá problém". Doporučujeme všem, kteří chtějí opravdu pohodovou dovolenou u nádherného moře s poznáním přírody a života na ostrově. Děkujeme.
Michal F. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
12. leden 2020
Chtěl bych všem doporučit výletování po Srí Lance s touhle bandou. Honza pro nás bleskově udělal hned několik nabídek, jelikož se naše plány v průběhu cesty měnily. Domluva opravdu skvělá a rychlá. Ten hlavní podíl na naší nadšenosti má však dvojice, která se o nás starala na místě. Průvodce Piyer a řidič Sudu nám splnili vše, co nám na očích viděli a ještě něco navíc. Za dva dny jsme měli neskutečné množství zážitků, navštívili místa, která bychom sami nikdy neobjevili a všude měli zajištěného průvodce s výkladem. Dozvěděli jsme se spoustu informací o místní kultuře, fungování státu a lidech. Prostě to nemělo chybu! :-)
srilanka-vylety.com 11.1.2020
Text :
Naprosto úžasná dovolená, na které máte perfektní zázemí v ubytování, starostlivý a milý personál. Při výletech všechno perfektně zorganizované, o nic se nestaráte a jen nasáváte zážitky. Tým kolem Luby je opravdu skvělý. Pokud chcete jet na Srí Lanku, tak všem doporučuji!
Podpis : Andrea
‎Bára H. pro Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK
11. ledna 2020
Děkujeme za úžasný pobyt v ráji, krásné zážitky, profesionální servis Luby a jeho týmu, senzační výlety, želvy, slony, varany....výstupy a sestupy hor, dobrý čaj, tanec, jídlo, legraci....budeme se vracet a nejen v myšlenkách :)))
Ivana K. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
9. ledna 2020
Ahoj, jen ty nejlepší recenze na Lubu a hlavně jeho kolegu Sudu, který nás výlety provázel.
Program na kterém jsme se dohodli byl dodržen a doplněn o další zajímavosti při cestě. Zážitky z cesty jsou úžasné, plné nádherných nezapomenutelných dojmů. Servis poskytovaný Sudu byl více než 100 %, ubytování nad očekávání. Náš 7 denní výlet jsme měli zajištěný se snídaněmi a večeřemi, což bylo při pozdějším návratu z celodenního výletu velice příjemné. Také nám Sudu zajišťoval nákup vstupenek a služby místních průvodců na památkách. To byla nedocenitelná služba, jinak bychom měli informace o památkách pouze částečné z internetu.
Můžeme jen doporučit služby Luby a Sudu. Nemohli jsme si z řady průvodců vybrat lépe. A samozřejmě doporučujeme i Honzu jako zprostředkovatele celého výletu. Děkujeme mu za cenné rady při přípravě výletu :-)
Ivana K.
Miroslav T. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
5. ledna 2020
Srí Lanku - výlety (Lubu) jsme objevili náhodou tady na FB. Z počátku jsme měli trochu obavy cestovat takhle daleko s dětmi bez CK. Již při první komunikaci s Honzou, který je kontaktem v ČR se zdálo být vše v pořádku. Veškeré naše obavy se rozplynuly hned po příletu do Kolomba. Po vyzvednutí zavazadel se nás ujal příjemný řidič a od té chvíle začala naše úžasná a bezstarostná dovolená. Vše bylo dokonale zařízeno počínaje kvalitou ubytování a servisu všech co se o nás starali až po perfektně zorganizované výlety. Takové služby a osobní přístup s žádnou standardní CK nikdy nedostanete. Jak všichni na Srí Lance říkají - Srí Lanka no problem a to se nám potvrdilo. Srí Lanka je krásná země s úžasnými lidmi a rozhodně stojí za to jí navštívit.
srilanka-vylety.com 5.1.2020
Text :
Právě jsme se vrátili z úžasné dovolené!! Díky lidem z Lubova týmu, kteří se o nás se zájmem velmi pozorně starali, jsme si užili naprosto bezstarostnou dovolenou, kdy jsme jen vstřebávali zážitky. Úžasně to začalo fungovat již při vyzvednutí na letišti a odvozem na ubytování. Milý personál nás přivítal s úsměvem a ten jim vydržel celý pobyt a ta jejich péče o nás byla skvělá. Zažijete dovolenou, kde se o nic nestaráte a nezařizujete, všechno za Vás tým kolem Luby zařídí, máte zajištěnou parádní organizaci při výletech. Pokud zvažujete dovolenou na Srí Lance, tak na 100% doporučuji Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
Podpis : Andrea S.
Jan M. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
30.12.2019
všechno naprosto dokonale připravené, vstřícný lidský přístup.
Dagmar R. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
24.12.2019
Vyletík bol super všetko super odporúčam
Screen Shot 12-24-19 at 01.jpg
srilanka-vylety.com 1.12.2019
Text :
Dovolená na Srí Lance s Lubou a jeho týmem byla skvělá. Všichni byli velmi přátelští a splnili nám každé přání s úsměvem. Navržený program vč. výletů předčil naše očekávání a díky pestrosti všech aktivit jsme se ani na chvíli nenudili. Celkově bych hodnotil naší dovolenou jako nezapomenutelný zážitek bez starostí, jelikož jsme se nemuseli o nic starat, protože "Srí Lanka - no problem" jak říká Sujith Luba. ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!! Mockrát děkujeme a přejeme mnoho turistů.
Podpis : Milan K.
srilanka-vylety.com 30.11.2019
Text :
Nejkrásnější dovolená, kterou jsme v životě zažili! Na doporučení jsme využili stránky www.srilanka-vylety.com o které se stará Honza. Když přiletíte do tak exotické země, kterou pro mě Sri lanka je, tak vystoupíte z letadla s pocitem "bude na nás opravdu někdo čekat"? :) A čekal! Nejenom s úsměvem, ale i s náhrdelníkem z orchideí :) Po příjezdu do hotelu máte pocit, že všichni čekají jen na vás! :) Hotel na perfektní úrovni a jeho služby ještě na vyšší a opět musím připomenout, vše s úsměvem! A protože stránky mají v názvu výlety, tak na ty se nedá zapomenout NIKDY! A to nejenom díky nespočtu zážitků, ale hlavně díky Lubovi, který ví co dělá a hlavně s ním poznáte obyčejný život lidí na Srí Lance! Domluvíte se s ním převážně angl., ale částečně i česky a hlavně uslyšíte velmi často větu "Sri Lanka no problem" ale opravdu žádný nebyl a to hlavně díky Lubovi, ale i jeho týmu. Kdykoliv jsme se přesouvali, nikdy jsme na nikoho nečekali a hlavně vše vždy s úsměvem. Samotná jízda Tuk tukem je zážitek a nejenom jízda Tuk tukem, ale jakákoliv jízda po komunikaci na Srí lance (klakson a dálková světla běžný dorozumívací prostředek :) Nechtěl bych si tam půjčit auto, nedal bych to! :D :D :D Pokud budete chtít Lubu poznat osobně, tak si s návštěvou pospěšte, protože jsem přesvědčený, že díky tolika kladným recenzím nebude moct sám všechno stíhat a jednou bude "JEN" majitelem velké (neosobní) cestovní kanceláře !!! :)))))
Podpis : Jiří B.
Jan P. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
22.11.2019
All is possible !! Servis, který se Vám s Lubou dostane tak je luxusní a u CK ho nedostanete . Super
Lenka H. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
20. listopadu 2019
Mnohokrát děkuji za skvělé výlety plný nezapomenutelných zážitků .Luba je skvělý průvodce po Srí lance. Vřele doporučuji kdo má zájem poznávat bez starostí tuto úžasnou zemi.
h.jpg
Tony T. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
19. listopadu 1919
Srí Lanka je parádní místo, využili jsme služeb Luby a byli velmi spokojeni viděli jsme mnohé krásy Srí Lanky a ještě něco navíc, za to patří Lubovi velké díky, za nás může jen doporučit
tony.jpg
Monika Ň. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
19. listopadu 2019
Výlety a ubytování s Lubou na Srí Lance mohu jen a jen doporučit !! Vše je perfektně zorganizované a výlety nádherné,nezapomenutelné zážitky. Zdraví Monika
Barbora N. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
16. října 2019
Paráda, organizace, výlety, navštívené památky, příroda a jídlo. Všechno super, super!!!! Brzy se vrátíme
72428897_10211906835144804_290842253138591744_n.jpg
Radka G. doporučuje srilanka - výlety.com
6.10.2019
Ve čtvrtek jsme se vrátili z dovolené ze Srí Lanky. Poznávací výlet jsme řešili již tady v Čechách a kontaktovali jsme tedy p.Honzu, který nám sestavil výlet dle naších požadavků. Výlet jsme absolvovali s průvodcem Lubou.Vše proběhlo k naší úplné spokojenosti ,viděli jsme vše co jsme vidět chtěli a ještě něco navíc. Lubo se po celou dobu o nás perfektně staral byl milý a pozorný.Tímto děkujeme Lubovi a Honzovi a můžeme je tedy doporučit všem ostatním cestovatelům.
Podpis : Radka
srilanka-vylety.com 6.10.2019
Text :
7.10.2019
Děkujeme Lubovi a celému jeho týmu za krásný výlet -byl to příjemný den. Viděli jsme vše co jsme vidět chtěli a ještě něco navíc.Určitě všem mohu doporučit.
Podpis : Radka
Vanda P. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
6. října 2019
Děkuji Lubovi a jeho týmu za báječnou dovolenou.Nádherná příroda, krásné chrámy, vynikající jídlo a vtipný Luba !!! Přestože jsem odjížděla na Srí Lanku s určitými obavami, po celý pobyt jsem se cítila bezpečně. Odvezla jsem si plno nových zážitků - návštěva místní školy, pozvání na oslavu narozenin, krmení slonů i opic, prohlídka čajových plantáží, nespoutaný oceán .......
Kateřina S. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
4. října 2019
Děkujeme Lubovi a celému jeho týmu za skvělou dovolenou a plno krásných zážitků!
Pepík Kumari P. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
3. října 2019
Magi Kumari Nebudu psát dlouhé romány. To se musí zažít !!! Nikdy na to nezapomenem
Sri Lanka - no problem. Pindik OK, miminko. We come back.
72454712_10212650623899199_3564044049260216320_o.jpg
Věrka O. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
3. října 2019
Perfektně strávený den s Lubou, který ví, kam Vás zavézt, aby jste měli dechberoucí zážitky do konce života
Ivana M. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
26. září 2019
Vrátili sme sa v sobotu zo Srí Lanky. Najprv som nechcela veriť superlatívom v recenziách, ale spokojne musím potvrdiť, že všetci píšu pravdu
Dana K. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
22. září 2019
Úžasná, fantastická dovolená na exotické Sri Lance. Já jsem parkinsonik s hybnými problémy a protože jsem se na těchto stránkách dočetla, že pořádají výlety a pobyty i pro hendikepované, kontaktovala jsem Honzu, který mi trpělivě a ochotně zodpověděl mé nesčíslné dotazy, poslal návody na vyřízení víza, vyplnění příletové karty aj. V neposlední řadě mi na míru s cestovním průvodcem Lubou sestavili plán výletů.Odjížděli jsme s manželem s určitými obavami, i když recenze hovořily jednoznačně kladně.Musím říct, že vše, co nám bylo slíbeno, bylo také splněno a vždy ještě něco navíc. Nenavštívili jsme některá místa jako zdraví cestovatelé, protože byly fyzicky náročnější, ale vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsme navštívili spoustu zajímavých míst. Ochotně, s úsměvem na tváři a slovy "no problem" nám plnili i jinak nesplnitelná přání, zkrátka jsme se cítili jako v ráji. V Lubovi, jeho partě a v zaměstnancích hotelu jsme získali nové ;přátele.Obrovský dík Honzovi, Lubovým spolupracovníkům a nejvíce Lubovi,který na mě působil tak uklidňujícím dojmem, že jsem na několik dní byla zcela bez problémů, za což mu mnohokrát děkluji.
srilanka-vylety.com 12.9.2019
Text :
Děkujeme za nezapomenutelnou dovolenou na Srí Lance. Díky Lubovi a jeho přátelům se stala pro nás dovolenou snů. Profesionalita, se kterou se věnují svým hostům, je obdivuhodná. Vše dokonale zařízené, odvoz z/na letiště, ubytování, kuchyně, výlety...Na co si vzpomenete, tak "není problém". Přejeme mnoho spokojených hostů. Na Srí Lanku jedině s www.srilanka-vylety.com. Srí Lanka je země, kterou si prostě zamilujete.
Podpis : Zlatka a Štěpán
srilanka-vylety.com 22.8.2019
Text :
Před pár dny jsme se vrátily ze Srí Lanky – krásný zážitek, nezapomenutelná dovolená. Vše bylo organizačně perfektně zařízené – od prvotních informací od Honzy, dále přímo na Srí Lance - vyzvednutí na letišti, transport do ubytování, programy výletů, ubytování v různých hotelích při výletech, dovoz na pláž atd. Vše na úrovni, skvělá strava, čisto a pořádek, personál velice vstřícný a milý. Za 10 dnů jsme toho stihly opravdu hodně, Luba a jeho průvodci se nám věnovali, poznaly jsme nejen překrásnou krajinu, na safari místní zvířectvo, ale i spoustu historických památek a překrásné liduprázdné pláže. Doporučujeme.
Podpis : Dana a Katka J.
Adéla P. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
18. srpna v 2019
Nádherná dovolená, všechno perfektně zařízené, od příletu, přes ubytování, výlety až po odlet. Na vile byla perfektní kuchyně, každá večeře byla gurmánský zážitek. Na výletech bylo vše super organizované. Pomohli nám zařídit každý rozmar, který nás napadl. Doporučuji.
Srí Lanka 17.7. až 7.8.2019.
Text :
Pobyt byl perfektně zajištěný a všude jsme se cítili úplně v bezpečí. Ubytování je super, čisto, pravidelný úklid, čistý bazén, skvělé jídlo a neustálá ochota personálu pomáhat s čímkoliv. Kuchyně udělá cokoliv na požádání, čehož jsme využili, když už jsme měli dost rice&curry. Týdenní výlet po ostrově byl dobře oraganizovaný a vybrané hotely byly na vyšší úrovni, takže není se čeho bát ohledně nabízené kvality. Průvodce Baba a Luba jsou fajn chlapíci a dobře se s nimi povídání a v případě Baba, také dobře pije :) Díky monzunovému období na jihu, bylo teplo akorát a déšť se vyskytoval jen občas hlavně v noci a brzo ráno. Také množství lidí na různých památkách bylo citelně nižší, což nám velmi vyhovovalo. Kdo váhá s návštěvou, pak dělá chybu. Bylo to tam prostě super. Celkové hodnocení naprosto výborné.
Ještě jednou díky
Podpis : Průžata
Hana F.B. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
10. srpna v 2019
Jak je Srí Lanka úžasná už napsalo spousta lidí přede mnou .Stejně jako Luba a jeho kolegové jsou bezvadnými průvodci.
Mohu tedy jen shrnout,že včera jsme se vrátili a už se mi stýská .A všem,kteří chtějí navstivit Srí lanku ,mohu cestování s Lubou a spol.jen a jen doporučit. Nebojte se navštívit tuto krásnou zemi,zažijete úžasnou dovolenou,budete se cítit bezpečně a zůstane vám určitě navždy v srdci,stejně jako nám..❤️
srilanka-vylety.com 30.7.2019
Text :
Srí Lanka bez CK a přes Vás byla skvělou volbou.
Díky za doporučení od Vás, pobyt i veškerý program proběhl podle plánu a našich představ.
Luba byl v pohodě, stejně jako veškerý personál hotelu, i řidič.
Shodli jsme se, že bychom se na ostrov chtěli v budoucnu vrátit a vidět i severní a východní stranu země.
Přirozenost a vstřícnost místních se nedá srovnat s Egyptem, ani Tuniskem... cítili jsme se opravdu jako doma a věřili jejich zájmu o nás.
Zdraví
Humplovi.
srilanka-vylety.com 21.7.2019
Text :
5.7.-19.7.dovolená Srilanka, nemohu jinak než , že všechny super recenze jsou víc než pravdivé. Budu se jen opakovat po ostatnich. Od příletu až po výletováni, hotely a našeho průvodce Luby vše bylo neskutečné. Projeli jsme diky dobře sestavené trase to nejlepši a i trochu víc adrenalinu v safari.Památky i dobrodružstvi all in. Jediné co jsme si přivezli ssebou byla dobrá parta a díky těmto lidem byla dovolená ještě víc Boží. Děkuji Lubo
Podpis : Šnajdarová H.
srilanka-vylety.com 3.5.2019
Text :
14.4.-24.4.2019 pobyt na Srí Lanke, čarovnom zelenom ostrove v Indickom oceáne, touto cestou by som chcela poďakovať Honzovi a jeho partnerovi na Srí Lanke - Lubovi za organizáciu všetkých výletov, ktoré sme na Srí Lanke absolvovali, chcela by som zároveň vyzdvihnúť vysokú profesionalitu v krízovej situácii, ktorá nastala po bombových útokoch vyhlásením výnimočného stavu, s naším sprievodcom Luba sme sa cítili bezpečne, úplne všetko prebehlo podľa našich očakávaní. Honza, Luba, Pial - veľká vďaka! Želáme veľa úspechov a spokojných cestovateľov, pretože to, čo robíte, robíte výborne!!!
Podpis : Tatiana & Vlastimil, Banská Bystrica, Slovensko
x.jpeg
Vlaďka H doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK
24. dubna 2019
V úterý jsme se vrátili z úžasné dovolené na Srí Lance, kde to bylo všechno perfektně zorganizované od vyzvednutí na letišti i po celou dobu naší krásné dovolené. 4 denní výlet s Lubou nebo menší výlety s jeho kamarády - dalšími průvodci byly naprosto perfektní. Všechno nám ukázali a seznámili nás a kdykoliv jsme něco potřebovali, tak NO PROBLEM. Ubytování ve vile bylo úžasné - čisté, klidné, jídlo famósní. Bazén jedna radost. Jízda tuk tukem je zážitek. Kluci jsou milý, vtipní a stále usměvaví. Na výletě jsme vystoupali na Sigiriyu, navštívili chrámy i safari, viděli různá zvířata, nakrmili slona a opice, viděli krásné vodopády, ochutnali vyhlášený Srí Lanský čaj, zažili místní narozeninovou oslavu a mnoho dalšího. V závěru naší dovolené došlo ke smutným okolnostem pro celou Srí Lanku, nás se toto ale vůbec nedotklo - v místě kde probíhají výlety nebo je poskytnuté ubytování je naprostý klid. Kluci se o nás postarali na jedničku. Po cestě na letiště byli v ulicích vidět vojáci, ale je dobře že v současné době vše kontrolují. Ještě jednou děkujeme celému týmu Srí Lanka-výlety, Honzovi za organizaci, Lubovi a Upullovi za péči a za nádhernou dovolenou a přejeme hodně spokojených turistů. Myslíme na Vás Vlaďka s rodinou
srilanka-vylety.com 17.4.2019
Text :
Děkujeme za překrásnou dovolenou na Srí Lance , kterou jsme navštívily v termínu 6.-15.4.2019. Poznaly jsme krásnou zemi a za to děkujeme Honzovi , Lubovi a jeho týmu . Připravili pro nás nezapomenutelné zážitky a možnost poznat krásy Srí Lanky .Bylo o nás výborně postaráno po celou dobu pobytu.
Srí Lanka no problem - Luba-děkujeme!!!!
Rády se sem vrátíme!
Helena a Jana
Podpis : Helena Vokatá a Jana Krejčíková
srilanka-vylety.com 12.4.2019
Text :
Na Srí Lanku jedině s Lubou .Perfektní servis a výborný lidi .Srí Lanka no problém .Děkujeme moc za krásnou dovolenou ,kterou určíte zopakujeme jarda a jitka Kadaň
Podpis : Adamovi jarda a jitka
srilanka-vylety.com 4.4.2019
Text :
Srí Lanka, nejkrásnější země, kterou jsme zatím měli možnost poznat. Nádherná příroda plná zeleně, bohatá na spoustu dobrého ovoce, zeleniny, koření a krásných živých tvorů. Viděli jsme ve volné přírodě
varany, opice, leguány, varany, veverky, ledňáčky, krokodýli, mangusty, malibu, volavky, bůvoly a spousty dalších. Ale nejkrásnější setkání bylo samozřejmě v Národních parcích se slony.
Lidé na Srí Lance jsou přátelští, milý a ochotní pomáhat. Jsme pro ně „exotickým zbožím“, ale nenaznamenali jsme přemíru dotěrnosti nebo agresivního chování, které známe např. z jiných destinací.
Jídla jsme si užili dosytosti, ochutnali jsme vše od tradičního Rice & Curry po mořské plody a všechno aktuální ovoce – banány, kokosy, papáju, ananas, meloun a mangostan.

Tuto recenzi bychom však nepsali bez pomoci Honzi, Luby a jeho týmu. 
Tímto děkujeme za perfektní spolupráci při plánování naší dovolené – od všech počátečních rad, až po péči, že jsme v pořádku doma.
Luba s jeho týmem pro nás připravili 5denní okruh po Srí Lance s celou řadou překvapení a nezapomenutelných zážitků, až po výšlap na Adam´s Peak. Organizace byla velmi dobře připravená a po celou dobu o nás bylo postaráno.
Po celou dobu výletu nám byli k dispozici společně se řidičem, zastavili nám kdy bylo třeba a měli jsme zajištěno vždy velmi pěkné ubytování.

Luba for you…forever „NO PROBLEM SRI LANKA“…Děkujeme!!!
Zdenka, Alenka, Hanka a Radek
Podpis : Zdenka M.
Kateřina Jirka HK doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
31. března 2019
Sri Lanka ? YES SUPER !!! Luba ? yes, very good man and JOKE MAN !!!

Nejlepší dovolená kterou jsme prožili...a to jsme něco procestovali!
Nebojte se na Sri Lanku bez CK. V ČR vám pomůže s organizací Honza ( komunikace přez email ) a na Sri Lance se o vás skvěle postará Luba a jeho tým. Počínaje vyzvednutím na letišti, přes ubytování, super výlety až po veškerou organizaci. Luba je vtipálek, umí anglicky, německy a obstojně i česky. Proto se nebojte jazykové bariéry, on a jeho lidé pro vás udělají vše !
Zkuste poznat Sri Lanku a uvidíte, že budete nadšeni!
Lubo díky, byl jsi skvělý ! PINDIKA OK !
Jirka, Kačka, Papa, Mama, René a miminko Emma.
56255600_1908763429229322_6369445390550302720_n.jpg
55783815_1908767385895593_1089942036913586176_o.jpg
Lenka C. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
27. března 2019
Luba a jeho tým jsou nejlepší .... Děkujeme za jeden z největších cestovatelských zážitků....
Jana Š. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
14. března 2019
Srí Lanka je krásné místo a doufám, že ji znovu navštívím. Na mé cestě mě provázela Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK, konkrétně průvodce Baba, kterému patří velké dík :) Vše bylo naplánováno do detailu a navštívili jsme spoustu míst, na které by člověk sám ani nenarazil. Nadšená jsem nebyla "jen" z programu, ale i z kuchyně v luxusních hotelech :) Moc jsem si dovolenou užila a budu na ni dlouho vzpomínat. Děkuji
Vendula K. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
12. března 2019
Naše další dovolená byla Sri Lanka.Rozhodli sme se pro "Sri Lanka - vylety a dovolena s Lubou" a udělali jsme dobře.Viděli jsme to,co jsme chtěli,a že toho bylo dost. Luba a jeho tým se o nás po celou dobu starali jak o vlastní. Takže děkujeme Lubovi,Upulovi,Saturovi a dalším z týmu za nádherné zážitky.A taky Honzovi za zprostředkování( vše co jsme domluvili,bylo).Určitě doporučujeme " Sri Lanka-výlety a dovolená s Lubou, byli jsme naprosto spokojený,během 14 dní jsme viděli hrozně moc.(dodám i foto).Díky,díky,díky
V+J+K+N.
"sri lanka sri lanka no problem sri lanka"
Martina D. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
11. března 2019
Děkujeme za bezchybnou dovolenou,kterou jsme měli díky Vám Vše, co jsme měli domluvené s Honzou tak Luba a personál na vile splnili nad naše očekávání, a díky Vám a vaši ochotě to byla nejlepší dovolená, na kterou budeme rádi vzpomínat děkujeme — s uživatelem Sujith Luba ve městě Moragalla, Sri Lanka.
54006183_10213581583844440_5228389497602834432_n.jpg
Marcela M. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
10. března 2019
Uz jsem 5 dni doma,ale myšlenkou jsem stale na Sri Lance.Byla to jedna z mych nejuzasnejsich dovolenych!
Vse skvele...priroda,lide,jidlo,zazitky,zvirata,odpocinek,plaze...tuk tuk..Adamova hora..kazdy den byl uchvatny.
Diky za to,snazim se udrzet si tu pozitivni energii v sobe ...at trva stale!
Andrea M. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
10. března 2019
Mohu jedině doporučit! Několikadenní cestování po Srí Lance nemělo chybu - Sudu je skvělý průvodce, výlet byl nabitý zážitky a Srí Lanka je prostě nádherná!!
srilanka-vylety.com 4.2.2019
Text :
Je to několi dní od návratu ze Srí Lanky a stále ji máme plnou hlavu. Za krátkou dobu pobytu se nám vryla pod kůži a to díky zážitkům, které na klasické dovolené nezažijete. Na tuto dovolenou jsem se připravovali obzlášť pečlivě a ještě předem jsem si pročetli knihy o zemi, kterou jsem neznali. Oslovila nás zejména kniha Libora Budinského - "Sri Lanka. Nejkrásnější ostrov světa". V ní jsem se dočetli o místech, které jsou na ostrově nejzajímavější. Velmi nás potěšilo, že většinu z nich navštíme na plánovaném tripu, který je zahrnut v ceně pobytu. A tak se nám pomalu a jistě představy z čteného textu mohli při setkání s realitou zhmotnit. Navštívili jsme město Kandy a chrám Daladá Máligáva, v němž je po staletí skrýván symbol pradávné moci sinhálského království, obdivovali jsme pozoruhodný soubor jeskynních chrámů v Dambule i výhled ze Sigire, která je dle spisovateské legendy Arthura C. Clarka nejkrásnějším místem světa. Ochutnali jsme a nakoupili vynikající čaj na čajových plantážích na Nuwara Eliya, navštívili sloní sirotčinec, želví farmu i zahradu koření. Bylo toho mnoho a my jsme si Srí Lanku vychutnali skutečně všemi smysly. Vše v klidu a v pohodě, kterou nám zajišťoval celý tým Luby. Ubytování a strava v útulném komplexu Villa Shiran bylo prostě vynikající. Každé naše přání bylo vždy předem splněno. Tak jsme si mohli užít také ayurvedské masáže, které jsou v místě našeho pobytu Bentotě vyhlášené. Děkujeme všem lidem, kteří se o nás na dovolené starali a také Honzovi, který nám celý pobyt ušil na míru dle našich požadavků. "Sri Lanka, Sri Lanka, Luba - Sri Lanka" :-)
Podpis: (Marcela a Martin D.)
Tina Tee-Bee doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
12. února 2019
Pred pár dňami sme sa vratili zo Srilanky,kde sme mali rozpravkovú svatbu a ja som potrebovala vstrebať všetky zážitky a emocie.
Naozaj môžem povedať,že od začiatku vybavovania našej svatby tu v CZ s Honzom to bolo všetko domluvené na jedničku!
Po prichode na SL nás čakal sprievodca LUBA.Obdaroval nás krásnymi kvetmi okolo krku a vydali sme sa autom na náš hotel do Bentoty.
Na druhý deň nám urobil obrovské predsvadobné prekvapenie:)
Dostali sme krásny dar a úžastného človeka s velkým srdcom,jeho kamaráda,ktorý nás previedol Bentotou.
Ďakujeme!
Za týždeň nás čakala svatba.
Ja,ako nevesta môžem povedať,že som bola v úplnom klude,bez stresov a užívala som si každý deň ostrov,slniečko a tešila sa na svadobný deň.Luba a jeho priatelia vo mne budili od začiatku doveru.Všetko bolo vybavené a my sme naozaj nemuseli nič riešiť.
Na každú moju prozbu a otázku bola vždy len jedna odpoveď;) Srilanka no problem,Luba no problem:) You are happy,Im so happy :) So všetkým nám stále vychazdali v ústrety
50872901_255159525376660_6329129486025490432_n.jpg
Eva B. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
12. února 2019
Mohu jen doporučit, před cestou tam jsme si objednali tři výlety a tam jsme ještě dohodli další.Vše bylo bez nejmenší chybičky. Na výletech jsme už nemuseli nic řešit, vše bylo zařízeno. Byl to pro nás opravdu zážitek. A samotná Srí Lanka je moc krásné místo.
Martin P. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
2. února 2019
čo slúbil, to dodržal. Záujem o našu spokojnosť a starostlivosť o naše pohodlie bolo očividné. Všetky organizačné záležitosti ohladne svadby prevzali na seba a my sme si mohli vychutnať nerušene náš velký deň bez stresu. Odporúčam pre tých ktorý plánujú bezstarostne zakúsiť Srí Lanku
Katerina E doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
2. února 2019
Všem, kteří se chystají na Sri Lanku mohu jen a jen doporučit Lubu a jeho tým! Luba tours jsme si vybrali pro 2 z našich 3 týdnů na Srí Lance a rozhodně nelitujeme. Narazila jsem na ně v podstatě "náhodou" na facebooku a jsem hrozně ráda, že se tomu tak stalo. Komunikace s Honzou před naší dovolenou byla skvělá, velice ochotně nám odpověděl asi na milion našich dotazů a naplánovali jsme všechny naše výlety dle našich přání a preferencí. Cena celého našeho balíčku byla také velice příznivá! Měli jsme naplánovaný týden výletů a cestování po tomto nádherném ostrově a poté týden relaxu s ajurvédou v hotelu přímo na pláži, odkud jsme podnikali drobnější výlety. Náš řidič a průvodce Baba byl naprosto úžasný, milý a ochotný. Cokoliv jsme si přáli, nebyl problém,s takovým přístupem jsme se zatím nesetkali. Když jsme potom poslední týden výletu poznali Lubu, byli jsme opět mile překvapení - skvělý člověk, ze kterého by si každý měl vzít příklad. Luba tours vám ukážou Srí Lanku takovou, jaká opravdu je a že má opravdu mnoho co nabídnout! Krásná země s úžasnou přírodou, velice milými lidmi a naprosto skvělým jídlem. Tak nevahájete a napište jim zprávu, garantuji nezapomenutelný zážitek, který vám změní pohled na váš dosavadní život :) Moc děkujeme!
René Š. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
1. února 2019
Velmi dobrá organizace a sympatičtí průvodci i řidiči.
Ivana V. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
17. leden 2019
perfektní dovolená o vánocích, velmi dobře organizované Lubou
doporučuji
49400867_10212632678842669_1935330598792986624_n.jpg
Jan S. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
10. ledna
super země, strašně milí a přátelští lidé, nádherná příroda, skvělé jídlo......prostě všechno je tam tak úžasné
srilanka-vylety.com 9.1.2019
Text :
Dobrý den,
rád bych poděkoval za báječnou dovolenou. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Luba a jeho tým se o nás starali úžasně.
Ještě jednou velice děkuji.
Podpis: František M.
Petra V. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
8. ledna
Děkuji za úžasnou dovolenou, Luba je prostě jednička! Díky němu a jeho skvělému týmu jsme zažili super Vánoce, projeli Srí lanku, Silvestra na pláži a třešničkou na dortu byla dokonale zorganizovaná naše vysněná plážová svatba. Doporučuji na 10000% !
Anna J. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK.
8. ledna
Moc doporučujeme a děkujeme za perfektní výlety. Během několika dní jsme procestovali kus Srí Lanky a viděli spoustu krásných věcí, které bychom sami těžko stihli. Rozhodně stojí za to využít služeb Luby.
Jan K.. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
6.1.2019
Text:
Motto "nic není problém" se neslo celou naši dovolenou. Všichni byli velice ochotní a celý pobyt jsme si náramně užili.
Během dovolené jsme absolvovali 7 denní okruh po ostrově a tím pádem poznali spoustu zajímavých míst, lidí i zvířat
srilanka-vylety.com 2.1.2019
Text :
Srí Lanka? to byl od doby, co jsem spatřila kalendář s fotografiemi této úžasné země můj velký sen!!! A žila jsem s tím, že si toto přání jednou splním. Když jsem narazila na tuto stránku, byla to správná trefa od začátku. Dovolenou jsem plánovala už delší dobu i jiným způsobem, ale vstřícnost a ochota Honzy mě přesvědčila, že to bude to pravé ořechové. A tak jsme se vydali objevovat tuto krásnou zemi s srilanka-vylety.com. Všechny potřebné věci, informace, plány výletu jsem si domluvila z pohodlí domova. Honza mi na vše odpověděl a vyšel se vším vstříc a to jsem nehorázně vymýšlivá ženská :) Se vším mi moc pomohl. Takže velké dík :) Samotná dovolená byla dokonalá. Luba je úžasný, vtipný a ochotný průvodce, který je naladěn stále dobrou náladou. Nicméně dobrá nálada je na Srí Lance snad všude. Ubytování v místě, tak na výletech je úžasné a nemáme co vytknout. A jídlo? jedním slovem úžasné. Milujeme pálivé a toho je na Srí Lance spousty. Do teď vzpomínám na ovocné šťávy, co jsme dostávali ke snídani nebo jako drink po příjezdu do hotelu na výletech. Všichni se o nás nádherně starali a i když neovládáme dokonale cizí jazyk, všichni se moc snažili, aby jsme si rozuměli. No a asi ani nedokáži říct, co bylo pro nás TOP. Jelikož Srí Lanka splnila více než naše očekávaní a byly jsme touto zemí vlastně celou dovolenou ohromeni :) Takže neváhejte a jeďte objevovat tuto nádhernou zemi. Se srilanka-vylety.com si to prostě užijete plnými doušky bez starostí.
PROTOŽE SNY SE MAJÍ PLNIT :)
Podpis : Anna H. s přítelem Jirkou
Zdeňka B. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
3. prosince 2018
Text:
Děkuji za krásnou oslavu kulatých narozenin a za skvělý servis Luba, kterého jsem měla konečně možnost osobně poznat. Takovou ochotu a osobní přístup jsem ještě nezažila. Moc děkuji a chválím. Budu všude doporučovat!❤❤❤
Andrea A. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
2. prosince 2018
Text:
Jet na dovolenou sama, je vždy problém...člověk se musí spolehnout jen sám na sebe.
Důvěřovat Honzovi, že vše bude probíhat bez problémů, pro mě znamenalo velký stres...odvážit se tak dalekou cestu a spoléhat na to, že na vás na letišti někdo bude čekat...
Jen, co jsem přiletěla, všechen strach ze mě spadl... Sri Lanka nebo spíše Luba, je prostě no problem.
Zažít takovou vstřícnost, pohoštění a veškeré starosti přenechat na ostatních...je k nezaplacení.

A ten program? To je prostě bomba...perfektně vyvážené zážitky, kdy člověk jeden den šlape upocený v kopcích, prochází se deštným lesem, relaxuje na pláži, nabírá sílu v chrámech, zkouší brigádničit na čajové plantáži, projíždí se Tuk tukem, koupe se u vodopádu, vozí se na slonovi, pak si chová dvou denní želvičku, cpe se ovocem na každém kroku a mazlí se s miminkem krokodýla...
Luba zvedl laťku slova ,,dovolená” neskutečně vysoko, dokonce se bojím toho, že už ho snad nemůže nikdo překonat...
Opravdu nemám co vytknout...možná jen to, že dva týdny je krátká doba a určitě jsem na Sri Lance nebyla naposledy...

Děkuji všem, co jsem měla možnost na Sri Lance poznat...a zařadit je do mých přátel
47233942_10205162909027818_6897164517516509184_n.jpg
Milan V. doporučuje Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb.
2.prosince.2018
Text:·
Jedním slovem píši SKVĚLÉ!!!!! Již druhá návštěva ve službách Luby a kromě skvělého nadstandartního servisu, osobního přístupu, rozumné ceny a vůbec....již jsem procestoval pořádný kus světa, ale zde jsem i díky Lubovi a jeho skvělého týmu našel svůj druhý domov. Děkuji Lubo, děkuji mí přátelé, stýská se mi....
47230089_2206464849364807_7377563838004068352_n.jpg
Petra P.. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
7. listopad 2018
Text:
Moc děkujeme za úžasné výlety, které pro nás zorganizoval Honza a přímo na Srí-lance Luba. Vše klaplo na sto procent, bylo to úžasné. Krásně se o nás starali, Luba nás vzal i k sobě domů a s manželkou pohostili. Prošli jsme chrámy, lodí projeli džungli, nakrmili opice, viděli varany a krokodýli, prošli trhy, mluvili s mnichy, jezdili na slonech. Srí lanka je krásný zelený ostrov, plný nového poznání. Někdy příště se určitě vrátíme přímo přes tyto chlapy, kteří se o nás skvěle postarají.
Zlatuška B. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
30. září 2018
Text:
Srí Lanka??? Doposud jsem tuto zemi znala pouze ze "základky". Dnes, po 12 dnech pobytu na Srí Lance mohu říct, že je to země plná překvapení, dobrosrdečností lidí, zemí, kde se nikdo za ničím nehoní, zemí, kde nevládne shon a stres, prostě zemí klidu a pohody.Občas jsme ani nevnímali co je za den a kolik je hodin.... Nejen,že jsme poznali její přírodu,úžasné lidi,ale hlavně jsme poznali našeho " velkého" kamaráda Lubu Sujith Luba a jeho úžasný tým.Občas to s námi neměl lehké - " bylo nás 6" , ale srandy jsme si všichni užili. Velké dík patří také všem z vily Hasara - Honzovi, Kamilovi a dědovi ( všechny jsme si přejmenovali na česká jména)
Klára B. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
29. září 2018
Text:
Ano, moc moc doporučuji, byla to bezkonkurenční dovolená se vším všudy. Každý den jsme si užila na maximum...
Každý den jsme si užila na maximum...
Markéta K. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
29. září 2018
Text:
Jestli od dovolene ocekavate 100% relax a odpocinek, dovolenou na Sri Lance jen doporucuji..je to zeme, kde se zastavil cas, nikdo nikam nespecha a jedinym jejich ukolem je uzit si den..a kdyz chcete cas vyuzit na maximum, tak rozhodne s Lubou, ktery Vas zavede do mist, ktere musite videt a splni Vam kazda vase prani..jak rika - Sri Lanka no problem!:)
Jindra P.. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
28. září 2018
Text:
Skvělé od příletu až po odlet, mohu jen doporučit. Luba je sympaťák pořád dobře nalazen, a jeho parťáci to samé. Lepší péči snad ani neseženete. TOP !!!!
Jana M. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
17. září 2018
Text:
Srí Lanka byla naším snem dlouhou dobu a naprosto ve všem ještě předčila naše vysněné představy. Výlety s Lubou (prostřednictvím Honzy) byly naprosto fantastické :-). Vše perfektně zorganizované bez jediné chybičky, splněno vše, co bylo předem domluveno a cokoliv jsme si jen přály, průvodce Luba neustále dobře naladěný, usměvavý, vstřícný, milý, .... Můžeme jen doporučit a moc děkujeme za nádhernou dovolenou :-).
Karen L. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
8. září 2018
Text:
Miluji Srí Lanku a na tomto ostrově jsem měl tři fantastické výlety. Je toho tolik co dělat a vidět. Krásné pláže a venkov. Fantastická divočina a velká pohostinnost. Skvělá dovolená pro všechny věkové skupiny. Luba je nejlepší průvodce. Všechno, co potřebuješ, se o tebe bude starat. Vrátíme se!!
Jaroslav M. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
30. srpna 2018
Text:
Díky Lubovi za nejlepší a nejkrásnější dovolenou, kterou jsme kdy zažili.
Zita S napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
30. srpna 2018
Text:
Můj splněný sen - kouzelná Srí Lanka. Díky, Honzo, za zprostředkování luxusní dovolené za super cenu Ale největší dík patří Lubovi - nejúžasnějšímu průvodci jakého jsme kdy potkali Výlety dokonale naplánované - želvičky, sloní sirotčinec, Sigiriya a vše ostatní - všechno klaplo na jedničku. Už teď víme, že se na Srí Lanku ještě vrátíme, je toho spoustu co jsme ještě neviděli. Kluci, přejeme vám kupu tak spokojených turistů jako jsme byli my dva. Ještě jednou velké DÍKY
40374421_1268968616579243_510263662615724032_o.jpg
Lenka B.. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
15. srpna 2018
Text:
Dovolená na Srí Lance (s našim průvodcem Lubou), ze které jsme se vrátili o víkendu byla jedna z nejkrásnějších dovolených, které jsme prožili, a to jezdíme každy rok uz skoro 30 let. Tentokrát jsme si našli na internetu kontakt na Honzu, který okamžitě reagoval, poslal nám přesné informace a domluvil nám vše potřebné s průvodcem Lubou na Srí Lance. Vse bylo super. Ze 14 dnů jsme 7 byli na výletě s Lubou. Luba nám zajistil úžasné pohodlí. Hotely byly krásné a čisté. Jídlo vynikající a vždy čerstvé. Každé naše přání nebylo pro Lubu problém. Jedli jsme ovoce o jehož existenci jsme do té doby ani nevěděli. Perfektní angličtinou nás Luba nepřekvapil, ale češtinou, která sice ještě není 100%, ale tak 60% nás mile překvapil. Honzo a Lubo, děkujeme za krásných 14 dní. Za rok jedeme znova, ještě je co poznávat.
Radana J. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
10. srpna 2018
Text:
Děkuji Lubovi a jeho týmu za naprosto fantastickou dovolenou. Oceňuji nejen možnost přizpůsobení dovolené na míru, ale i zajištění skvělého servisu a perfektního plánování, které umožnilo odnést si velké množství zážitků a vzpomínek. Takhle nadstandardní přístup ke klientovi jsem snad ještě nezažila. Nic nebyl problém, vše proběhlo bez jediného zádrhelu. Vřele doporučuji.
Janča T. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
9. srpna 2018
Text:
Před třemi dny jsme se vrátili z dovolené organizované Lubou. Teprve nyní, jsme sebrali slova na to, vyjádřit něco o ní. Možná jako každý, jsme se na Sri Lanku chtěli vydat přes cestovní kancelář, do té chvíle, než jsme narazili na tyto stránky, které nás zaujaly. Zaujaly nás kladné recenze, kterým jsme uvěřili a skutečnost byla snad ještě lepší. Už od prvotní komunikace bylo vše naprosto super. Strach z toho, vydat se tam na “vlastní pest” bez CK nás pomalu opouštěl. Pádně. Po příjezdu na letiště v Colombu nás čekal usměvavý průvodce, který nás společne s řidičem odvezl do vily v Bentotě. K ubytování můžeme říci jen jediné. Velmi příjemné, čisté a dokonalé místo k relaxaci. Lidé z Lubovo týmu kteří nás očekávali a byli nám celou dobu nápomocni, byli nepopsatelně příjemní, ochotní a usměvaví. Vše bylo nad naše očekávání. Z lidí z Lubovo týmu se stali naši přátelé, kterých si pro jejich ochotu, přízeň, nápomoc a dobrosrdečnost neskonale vážíme a nyní můžeme říci, že nám moc chybí a víme, že jsme se s nimi nerozloučili na vždy. Tato dovolená nám opravdu moc dala jak po stránce poznání, relaxace, odpočinku, tak po stránce uvědomění. Výlety, které jsme měli zorganizované, byly naprosto úžasné a každé naše přaní bylo nad očekávání splněno. Na výletech nás doprovázela dvojice, která také zůstane v našich srdcích. Díky těmto lidem máme nepopsatelné zážitky a o tom by měl život být. Jídlo, které jsme dostávali, bylo naprosto famózní. Nikdy ho nebylo málo a bylo tak dobré, že se to snad ani nedá vyjádřit slovy, stejně jako snad vše ostatní. Velkorysost, srdečnost, snaha a obětavost Lubovo týmu ze Sri Lanky nemá konkurence. Jsme šťastní, ze jsme Lubu a jeho tým mohli poznat a svěřit se do jejich rukou. Jednoznačně hodnotíme jako naší nejlepší dovolenou a těšíme se na to, až se opět vrátíme a doufáme, že to bude co nejdříve. Každému Lubu a jeho skvělý tým maximálně doporučujeme. Nemáme slov, snad jen, že na Sri Lance ‘nic není problém’ jejich slovy [pasnek ne], které nám znějí neustále v uších. Moc děkujeme Janča a Pája
38834075_10212388691820206_5718060698999717888_n.jpg
Zdeněk A. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
8. srpna 2018
Text:
Nejlepsi dovolena za poslednich 10 let! Koncept bez cestovky a k tomu mistni pruvodci, precizni organizace od zacatku az do konce, turista je na prvnim miste, vyborne ubytovani, totalni exotika... jsem nadsen, diky Lubovi a jeho tymu. Diky za vse.
srilanka-vylety.com 3.8.2018
Text :
Skvělá dovolená! Rozmanitá a opravdu nádherná příroda doplněná profesionalitou a bezmeznou ochotou průvodce Luby i jeho spolupracovníků nám přinesla mnoho úžasných zážitků. Tato dovolená neměla chybu a určitě se na Srí Lanku brzy vrátíme.
Podpis : Láďa a Markéta
Ondřej napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
30. července 2018
Text:
S Lubou a jeho týmem to je "NO PROBLEM IN SRI LANKA", pokud chcete dovolenou ve stylu "don´t worry be happy" ... Chlapci se s nejvyšší ochotou postarají o vše, co budete potřebovat. Velmi dobře naplánované výlety, na kterých nemusíte nic řešit - vše zařízeno, ještě než se zeptáte. Za pár dní je možné sjet to nejdůležitější z celého státu (plus mnoho bonusů, které prostě sami nezjistíte).
My se určitě vrátíme a prozkoumáme SL hlouběji :)
Pro Vás kluci :) ස්තූතියි
Pavel napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
24. července 2018
Text:
Ahoj,všem co přemýšlejí že pojedou na Srílanku, nepřemýšlejte a udělejte to nečtěte nesmyslné informace na internetu a vyražte,je to dokonalá země která vás překvapí po všech stránkách,moře ,prázdné pláže,nádherné hory,příroda.atd
Vše jsme nechali na Lubovi a jeho partě a udělali jsme dobře,kluci jsou prostě skvělí.Skutečně jak nám na začátku řekli,zde je vše možně, projeli jsme skoro celý ostrov,byli jsme serfovat,starali jse o nás neskutečně skvěle,člověk jse jenom letmo zmínil a už to měl.Teď jsem se vrátil a už plánuji že se ve větším počtu než byl náš Tuk Tuk tým vrátí zase v červenci na Srílanku. Prostě Luba a jeho tým jsou dokonalí musím poděkovat i Pilotovi který udělal spoutu věcí nad rámec který jsme měli naplánovaný.Skrátím to psal bych tady asi do té doby než se na Srílanku vrátím.Je to prostě božská země kterou musím vrátit a měli by jste i vy.Díky Lubo byla to naše nejkrásnější dovolená Díky Tuk Tuk tým
Pavla napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
10. července 2018
Text:
Srí Lanka je báječný exotický ostrov. Strávila jsem tam s kamarádkou 10 dní na přelomu června a července. Původně jsme si koupily jen pobyt, ale až potom nám došlo že bychom chtěly taky něco vidět. Volba padla na Lubu a musim říct že nelitujeme ani za mák. Strávily jsme s Lubou 3 našlapané dny výletů, zážitků a krásných vzpomínek. Luba se svým týmem se o nás moc hezky starali, o Srí Lance jsme se toho mnoho dozvěděly a myslím že na tuhle dovolenou hned tak nezapomeneme. Plánujte dovču na Srí Lance dopředu a přemýšlejte co od ní chcete. Luba je určitě dobrá volba pro ne uplné dobrodruhy kteří chtějí na svých cestách pohodu a jistotu. Už teď vám všem závidim, co se na Srí Lanku teprve chystáte!
Gabriela napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
25. červen 2018
Text:
Chtěli jsme jet na Srí Lanku bez cestovky a procestovat ji sami...jsem ale vděčná že jsme přes Honzu narazili na Lubu a tohle všechno mám bylo umožněno..pro nás naprosto dokonalá a nezapomenutelná dovolená...viděli, zažili a ochutnali jsme všechno co jsme měli v plánu a ještě mnohem víc... zážitky a vzpomínky si odvážíme v srdcích s sebou a DĚKUJEME �
Podpis:
Hana napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená s Lubou bez CK Fb
8 květen 2018
Text:
Srí Lanka je bezesporu malým rájem na zemi - sama o sobě. Máte-li ovšem na prohlídku ráje omezený čas (v mém případě 12 dní), je téměř esenciálně nezbytné, abyste měli správného "rajského" průvodce. A tím Luba a "jeho parta" bezesporu na 200 % byli.
Nejen, že se postarali, abychom nemuseli řešit jedinou "frontu na banány", že nám skvěle sestavili plán výletů, abychom viděli všechny srílanské highlights (což se prostě od první návštěvy ostrova očekává) - a přitom nebyl problém do programu zařadit něco nového podle našich rozmarů a nových přání -, že nás všude dovezli pohodlně a bezpečně, že nás nikam nehnali a dali nám čas si jednotlivá místa vychutnat, že znali odpověď téměř na každou zvídavou otázku, ale hlavně - že tam byli s námi a pro nás! Že si s námi sedli a vyprávěli o místních lidech, zvycích, že si s námi vyšlápli každý kopec, že se s námi dokázali radovat z pohledu na koupající se slony (i když je ten měsíc viděli už po dvacáté) nebo že nás pozvali pozvali na večeři domů mezi přítele a rodinu. Že nám ukázali Srí Lanku trochu komplexněji, než by se dalo s neosobní CK nebo s pouhým bedekrem v ruce.

Stručně shrnuto - když na Srí Lanku, tak s Lubou! Howgh! :)
Podpis:
srilanka-vylety.com 22.4.2018
Text :
Přemýšlíte navštívit Srí Lanku? Tak nepřemýšlejte. Tato země je nádherná a navštívit ji není problém. Stačí jen napsat na ty to stránky a domluvit se s Honzou. Můžete všemu, co Vám Honza napíše důvěřovat. Ano, je to tak jednoduché, koupíte si letenku nahlásíte termín a dále se již o nic nestaráte. Luba tour, je kolektiv sehraných, milých a ochotných lidí, kteří vám splní o co je požádáte. Četla jsem komentáře níže a je to přesně jak všichni píší, takže bych se jen opakovala. Lubo, Maruško, velký bratře ….děkujeme za skvělých 14dní !!!! Tahle dovolená stojí za to!
Podpis : Iveta Bohumín
Petr a Adéla napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK – Fb
8.4.2018
Text:
Právě jsme se vrátili…a co říci…. Jestli chcete jet na Srí Lanku, nedokáži si představit lepší způsob, než právě přes Lubu a jeho tým, který je prezentován na těchto stránkách. Vše začalo naprosto rychlou, profesionální a dokonalou komunikací s Honzou….( cestovky jsou této profesionalitě na míle vzdáleny). Odpoví vám i na tu nestupidnější otázku s grácií, že si máte chuť s ním začít povídat ( nedělejte to ). Koupíte letenky cca kolem 15 tis. s Emirates ( s nikým jiným ani nelétejte ) a pak jen vyhlížíte v Kolombu malého človíčka se jménem Luba, který vás odveze na ubytování. A tady začíná pohádka ve formě skvělého personálu, připravené večeře a na naše poměry až příliš ( v dobrém ) smějící se SríLanďany, kteří čekají, až vám splní všechna vaše přání. A tady je rozdíl mezi jinými státy blíže k rovníku. Všichni lidé okolo Luby nedělají svoji práci pro peníze ale od srdce – to jediné co chtějí ( navíc ) je vaše spokojenost a trochu času na sepsání vašich dojmů zde.
Po 2denním rozkoukání, ochutnání místního piva LION ( jiné jsem ani neviděl a je celkem dobré ) a pálenky jménem Arak ( taky docela ujde ale má jen 33% takže na naše spálené trubky po slivovici je to babský pití ) jsme vyrazili na 3 denní výlet ( vám však doporučuji 5 dní pokud nechcete vstávat před 5 ráno ) po Srí Lance s Lubou. Nebudu zde popisovat, co jsme všechno zažili. Musím jen však konstatovat, že Lubu zná snad celá Srí Lanka a všude kam přijede to „šéfuje“ jako kdyby mu to všechno patřilo ( opět v dobrém ). Tedy, žádné čekání ve frontách, žádní otravní turisté ze západního německa kolem vás atd. – vypadá to jako by všechny „atrakce“ právě přichystali jen a jen pro vás a nechají vás to užít jak jen potřebujete ( i Japonci museli počkat až Češi nakrmí slona a svezou se na něm ). Zbytek dojmů nechám na fotkách na FCB nebo tady….. tohle tam prostě musíte zažít. Zbytek výletů se nesl ve stejném duchu a nechci zde psát další romány.
Nakonec jen pár rad, protože po tomto jste se již rozhodli na Srí Lanku jet. Vezměte s sebou slivovici ( Luba ji mám rád ) i když nekouříte, místní kouří rádi a je to dobrý případný úplatek ( tabák je tam dost drahý – i Němci si vozí svůj ). Mezinárodní řidičák si neberte – budete mít vlastního TUKTUK řidiče – tam by se na silnici odvážil jen Evropan šílenec. Luba se učí česky – ale pár anglických, ruských a německých ( dohromady ) není k zahození. Žádný lingvista však být rozhodně nemusíte.
Závěrem se musím omluvit mé ženě Adéle …. Ano přiznám, na Srí Lanku jsem jet nechtěl, spíše bych raději Thajsko protože „tam přeci jezdí všichni a je to tam boží“ – chyba přátelé – Srí Lanka s Lubou a jeho přáteli je božííí….
Jmenovitě: Luba( průvodce), Viri (uklízečka, číšník, džin z lávhe), Upull ( TUKTUKMEN, ten by nás po Praze vyškolil ), Lal ( kuchař, Pohlreich by se od něj asi něco naučil), Sudu ( řidič na výletech – fajne chlapík ale začne mluvit až po 3 panácích), diLanka ( syn majitele vily, který se nustále na vás směje )
Podpis:
Petr a Adéla Holečkovi, Klatovy
srilanka-vylety.com 6.4.2018
Text :
Koncem února a začátkm března 2018 jsme s moji paní prožili krásných 12 dní na Srí Lance. Pobyt i s nádhernými výlety nám tam organizoval Srí Lančan Luba za pomoci svých přátel.
Žádná cestovka nemůže zorganiovat něco tak autentického, přirozeného a proto nádherného.
Milý Lubo, děkujeme a doufáme, že budeme mít čas a možnost přijet na Sri Lanku znovu užít si s Tebou a Tvými přáteli další krásné chvíle.
Podpis : Vladimír a Miluška Sechovských
srilanka-vylety.com 4.4.2018
Text :
Doteď jsme jezdili na dovolenou jen přes cestovky.Částečně kvůli pohodlí a částečně kvůli neznalosti jazyků.Narazil jsem na tyto stránky když jsem hledal informace o mojí vysněné dovolené na Srí lance.Poslal jsem návrh míst které chci navštívit a místní průvodce Luba mi sestavil šestidenní výlet napříč Srí lankou.Pomohli mi s letenkami,vyřízením víz a se vším poradili.Komunikace probíhala přes mail s Honzou který vám se vším pomůže.Před odletem jsem byl celkem nervózní ale po příletu do Colomba už nás čekali na letišti a odvezli nás do parádní vily Shiran kde na nás čekala krásná vilka s klimatizací a vlastním bazénem.Je tu i jídelna a kuchař s personálem kteří o nás starali.Příjemným překvapením pro nás bylo jak jsou tu lidé hodní a vstřícní.Po neskutečně otravném Egyptu to byla příjemná změna.Moře a pláž super.Bylo tu jen pár lidí takže se nikde netlačíte a máte moře nebo spíš oceán jen pro sebe.Doporučuju průvodce Lubu protože to je prostě borec.Nemusíte se bát ani neznalosti jazyků protože Luba rozumí docela slušně česky.Díky Lubovi,řidičům a perzonálu na vile jsme si užili nejlepší dovolenou v životě a byla to první dovolená kde mi vůbec nic nevadilo.Skvělí lidi,příroda,památky,jídlo,počasí,moře..prostě vše super.Určitě se na Srí lanku ještě podívám a pojedu zase za Lubou protože to je prostě skvělý člověk a troufám si říct že za ty dva týdny i kamarád.
Podpis : René Brunda
srilanka-vylety.com 2.4.2018
Text :
Hezké Velikonocni pondělí.Diky moc za zprostredkovani výletu s Lubou a jeho skvelym ridicem.Luba mel fantastickou organizaci, udělal vse,o co jsme ho pozadalii nebo nam videl na ocich.Byl velice příjemný,kamaradsky, veselý,prostě nejlepší.Dekuji za nas vsechny čtyři.
Podpis:
Alena
Eva napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK – Fb
29.3.2018
Text:
Srí lanka - nejlepší moje dovolená.. krásné ubytování ve vile s bazénem.. příjemní a ochotní lidé.. pak výlety skrze celý ostrov - nádherná příroda, kultura a zvířata.. průvodce Luba, který rozumí česky a tak se s ním na všem domluvíte přesto že neovládáte angličtinu.. vše zařídí a o vše se postarají.. přivítají Vás do své rodiny a ke svému stolu a splní Vám vaše sny
PROSTĚ NEJKRÁSNĚJŠÍ DOVOLENÁ - DĚKUJI �����
Podpis: Eva K.
srilanka-vylety.com 27.3.2018
Text :
Krásný den,
Obrovské díky celému týmu Srí Lanka výlety.. jelikož jsem na dovolenou brala rodiče, chtěla jsem pohodu pro ně a i pro sebe,abych nemusela stále něco řešit... Od první komunikace s Honzou, po vyzvednutí na letišti a celým sestavením našich úžasných 13 dní na SL.. všechno bylo naprosto skvělé.. Velké klimatizované auto, super řidič a průvodce Peyal, kteří se o nás starali jako o vlastní.. Luba,který ač měl své skupinky, tak se o nás také stále zajímal a několikrát se s námi sešel a věnoval se nám... Rozhodně to bylo nejlepší rozhodnutí využít Srí Lanka výlety a všem vřele doporučuji.. Neuděláte chybu. Uvidíte to nej se skvělými lidmi a můžete si užívat dovolenou a nic neřešit :)
Pokud ještě stále váháte č jet nebo ne... určitě neváhejte a vyražte... Celý tým uzpůsobí plán vašim požadavkům a budete 100% spokojeni :)
Podpis : Lucka s rodiči
srilanka-vylety.com 16.3.2018
Text :
Dobrý den,
Dobrý den, chtěl bych poděkovat tvůrci těchto internetových stránek, za perfektní zprostředkování našeho pobytu na Srí Lance. Během našeho desetidenního pobytu jsme stihli jeden třídenní a dva jednodenní výlety. Vše proběhlo bez problémů, na místního průvodce Lubu a jeho přátele bylo vždy 100% spolehnutí. Rovněž na personál Shiran villy máme velmi dobré vzpomínky. Všem velmi záleželo na tom, abychom byli maximálně spokojení. Ze Srí Lanky jsme nadšení a rádi bychom se tam ještě někdy vrátili. Ještě jednou zdravíme Lubu, Upula, Viru a další naše nové kamarády ze Srí Lanky. Příště by jsme určitě využili opět jejich služeb. Děkujeme a doporučujeme!
Podpis : Aleš s rodinou.
srilanka-vylety.com 27.2.2018
Text :
Dobrý den,

i když jsme jeli na Srí Lanku s CK, tak veškeré výlety jsme měli zajištěny přes www.srilanka-vylety.com. Výlety jsme si krásně naplánovali doma, s Honzou doladili podrobnosti a na Sri Lance jsme si již jen užívali. Vše jak bylo dohodnuto proběhlo v pořádku. I když nemluvíme skoro žádným cizím jazykem, tak nebyl žádný problém a s průvodci jsme se vždy domluvili. Snažili se nám vždy vše ukázat. Stále se nám věnovali. Byli jsme moc spokojeni a přivezli si mnoho zážitků. Moc děkujeme a Všem vřele doporučujeme.
Doufáme, že se sem někdy vrátíme.Velký dík.

Podpis : Pavel,Kačka,Verunka,Fanda a Táňa
srilanka-vylety.com 15.1.2018
Text :
Hezký den přejeme,

chtěli jsme v životě navštívit nějakou exotickou destinaci, ale doposud jsme vždy létali k moři pouze v rámci Evropy a vždy s CK. Na tyto stránky jsme dostali doporučení zcela náhodně a jsme moc rádi, že k tomu došlo. Díky komunikaci s Honzou přestaly naše obavy vycestovat bez CK a začali jsme se těšit ... Honza nám předal veškeré informace o Srí Lance, zajistil termín ubytování, průvodce Lubu a vše potřebné. Další už bylo pro nás něco nevídaného. Už lety s Qatar Airways je něco famózního.. Nástupem do letadla 27.11.2017 začala fantastická péče o nás, celý pobyt se o nás vzorně staral Luba a jeho kolektiv. Chtěli bychom Lubovi tímto poděkovat a vyjádřit obdiv - od vyzvednutí na letišti, veškeré cesty, výlety, návštěvy památek, ale i vzorné postarání se v nestandartní situaci v podobě přeplánování výletu po cyklonu a i třeba zajištění lékaře. Ubytování bylo v krásných a vybavených vilkách, péče o nás jako o hosty vzorná - něco co z ČR v takové míře neznáme... Chceme poděkovat i celému teamu v Shiran Ville - vždy veselému Virymu, který se stal naším kamarádem, úžasnému kuchaři a jeho pomocníkům, ale i řidičům, kteří nás vždy ochotně vozili za našimi zážitky. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě nádhernou Srí Lanku, která do našich životů přinesla spousty toho nej. Těm, co váhají a rozhodují se o dovolené bez CK chceme říci - nebojte se, není čeho, tento team se o vás opravdu postará od A do Z a budete se mít jako v ráji - jako my. Bylo to nádherné a rádi bychom se někdy v budoucnu na Srí Lanku vrátili..Všem doporučujeme !


Podpis : Šárka a Petr
Viktor napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK – Fb
14.1.2018
Text:
Jsem rád, že jsem si pro svojí cestu po Šrí Lance vybral právě tým, spojený s touto stránkou. Počínaje komunikací s Honzou, který bleskově zařídí všechny požadavky, co se programu týče, po servis, který vám na místě zajistí Luba, kterého se nebojím po našich setkáních a zážitcích nazvat výborným kamarádem. Stejně tak můj řidič a průvodce byli neskutečně milí chlápci, kteří nepokazili žádnou zábavu a starali se o mě i nad rámec programu. A pokud budete mít možnost setkat se s Babou, tak strávíte celou dovolenou v záchvatech smíchu :-)

Absolvoval jsem 5ti denní okruh + 2 dny relax na pláži v Bentotě. Program byl sestaven přesně podle mých požadavků, ubytování a strava byly po celou dobu na vysoké úrovni. Přesouvali jsme se krásným novým minivanem. Nikdy nebyl problém zastavit mimo trasu a pořídit fotky neskuteně krásné přírody, zastavit u stánků na ochtunávku domácích specialit, kluci pro mě udělali všechno, co jsem si přál.

Chtěl bych poděkovat celému týmu za super servis, užil jsem si to s vámi na 100% a rád vás brzo uvidím.

Podpis: Viktor
srilanka-vylety.com 11.1.2018
Text :
Aut. překlad:
Spolu s mými přáteli jsem opět (o několik let později) využil služeb Luba Tours. Jako obvykle doporučuje hodný. Srí Lanka po mnoha letech je Luba, můžete se tam mnohokrát vrátit. Díky Lubě se pobyt na Srí Lance pokaždé liší.
Robert (Polsko)
srilanka-vylety.com 29.12.2017
Text :
Letos jsem si k Vánocům nadělila nevšední zážitek a sice výlet na Srí Lanku. Nějaké informace jsem samozřejmě měla, ale realita předčila všechna moje očekávání.Doslova mě uchvátila příroda zeleného ostrova, milí lidé, nádherné koupání,skvělé ubytování. Pětidenní výlet s naším průvodcem Lubou byl jeden nezapomenutelný zážitek. Nemá smysl popisovat podrobnosti, to se prostě musí zažít.Všechno bylo možné, každé přání splněno, nic nebyl problém. Chci proto Lubovi moc poděkovat za zprostředkování těchto zážitků a Honzovi za pomoc při přípravě a plánování dovolené.Stále vzpomínám a věřím, že se na Srí vrátím.Všem moc doporučuji. Alena
Podpis:
Hana D. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK - Fb
17.12.2017
Text:
Dobrý den....Dovolená na Srí Lance?PARÁDA!!!!Ve čtvrtek jsme se vrátili a pořád jsme plní dojmů..Doporučuji všem,kteří chtějí prožít dobrodružství,relaxace a skvělou zábavu..Zároveň bych tímto chtěla poděkovat Lubovi,který nám byl vždy k dispozici a udělal pro nás maximum..A abych nezapomněla,také velké díky našemu kamarádovi Virymu,který se o nás postaral co se týče stravy a pobytu ve vile...Byla s ním obrovská sranda....A vlastně všem,kteří nám umožnili prožít opravdu nádherný zážitek....Děkuji Hanka a Petr
Podpis:
srilanka-vylety.com 15.12.2017
Text :
Díky za skvělou dovolenou, kterou pro nás naplánoval Honza a na místě obohatil svým skvělým přístupem Luba. Nevěděl jsem o Srí Lance nic, hledal jsem spásu na internetu a děkuji za to, že jsem narazil na tyto stránky. Uvěřil jsem mnoha kladným recenzím a s potěšením potvrzuji, že jsme si s manželkou ověřili, že jsou naprosto pravdivé. Luba má heslo: I am happy, if you are happy. Možná to zní jako banální fráze, ale veškeré počínání Luby a jeho přátel, pomáhajících mu v práci, se tímto heslem řídí. Ještě se mi nestalo, abych po návratu z dovolené mohl s naprostým klidem doporučovat svým přátelům, aby se na stejnou cestu vydali také. V tomto případě tak bez obav dělám. A už teď se rýsuje, že nejméně ve dvou případech bude mít Luba a spol. o zájemce postaráno... Díky moc.
Podpis : Jaro K. Praha
Polská výprava
11.12.2017
Text :
Automat. překlad:
text:
Byl to můj druhýkrát, když jsem použil službu Luba. Poprvé to bylo přesně, kdy začal Luba v tomto turistickém sektoru. Vzpomněl jsem si na něj jako na profesionála, který se snažil uspokojit naše turistické potřeby. tak jen když jsem se rozhodla vrátit se na Srí Lanku se skupinou přátel z Polska, věděla jsem, že jsem se s ním musel setkat. Luba mě nenechala. Strávili jsme s ním tři celé dny, během kterých jsme prozkoumali všechny nejdůležitější atrakce na Srí Lance. V ostatních dnech nám také pomohl organizovat náš "volný" čas. :)
Opravdu doporučuji jeho služby na Srí Lance.
Turisté z Polska: Witek, Dorota, Robert, Victor, Kasia, Artur, Ola, Ania, Łukasz, Kuba, Julka, Janek a Jeremi.
Podpis: Witek W. z Polska
Jana S. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK – Fb
28.11.2017
Text:
Na Srí Lanku jsem se rozhodla jet sama, protože jsem potřebovala restart, ale klasicky s cestovkou se mi nechtělo, sama jsem se bála a potom jsem objevila tyto stránky. Honza mi poslal nabídku s programem a nebylo co řešit. Přiznám, že jsem odlétala trochu s obavou, přeci jen jsem dopředu nic neplatila a trochu jsem se bála, že na mě nikdo na letišti čekat nebude :-) Opak byl pravdou, na letišti na mě čekal můj skvělý průvodce Baba a tím se začala moje pohádková dovolená. Plán byl takový, že první aklimatizační dny jsem trávila ve ville s pobytem na pláži - na krásné pláži a šestý den jsem s Babou vyrazila na sedmidenní výlet po Srí Lance, nebudu popisovat všechna ta krásná místa, které jsme navštívili, to uvidíte sami, až se na Srí Lanku vydáte. Před odletem jsem si ještě užila dva dny koupání a potom návrat zpět do reality. Děkuji Honzovi za dobrou komunikaci a informace, Lubovi za perfektně provedený plán pobytu a výletů a samozřejmě Babovi, který musel 7 dní trpět mojí bídnou angličtinu, ale přesto byl skvělým průvodcem. Pokud se na Srí Lanku chystáte a nevíte s kým, mohu Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK jen doporučit, nebudete zklamaní a svoji dovolenou si maximálně užijete. Děkuji za vše Jana
Podpis:
26.11.2017
Text :
Právě teď vrcholí naše dovolená na Srí Lance, díky našemu průvodci a neskutečně milému člověku Lubovi byla skvělá. Pokud se chystáte tímto směrem, Lubovi služby lze jenom doporučit, je opravdu nejlepší.
Podpis : ULY
Štěpánka D.napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK – Fb
19.9.2017
Text:
Dovolenou na Srí Lance jsme si užívali krásných 12 dní-a byla to opravdu nádhera!! :)
Nejdříve chceme poděkovat Honzovi za velkou pomoc-opravdu perfektní komunikace !!! :)
Ubytování je krásné,čisté a panuje zde velmi přátelská atmosféra.Tímto moc zdravíme číšníka Vira, který se o nás staral na jedničku s úsměvem od ucha k uchu :) Jídlo je zde opravdu výborné,mohli jsme si vybrat zda chceme místní snídani a večeři nebo západní :)
Vyrazili jsme s Lubou na 3denní výlet, který můžeme opravdu jen doporučit-vše je perfektně zařízené,vždy jsme zastavili na výbornou tradiční snídani,fresh z ovoce a nebo u cesty na kokosovou vodu. Náš řidič byl také skvělý, přátelský a vtipný :) Náš třídenní trip jsme začali v želví záchranné stanici, kde jsme měli to štěstí pustit za svítání pár želvích miminek do moře-na to nikdy nezapomeneme :)Poté jsme viděli rybáře na tyči v Galle a krásný Yalla safari park.Druhý den výletu jsme začali jízdou vlakem-super výhledy! Návštěva čajové továrny byla také velmi zajímavá-odvezli jsme si odsud spoustu výborného čaje.Doporučujeme také navštívit chrám v Dambulle a ananasovou plantáž.Také jsme vyrazili na Lví horu, doporučuji vzít s sebou hodně vody-je to fuška, ale ty krásné výhledy opravdu stojí za to :) Poslední den našeho tripu jsme vyrazili za slony a to jsou za mě asi nejsilnější zážitky. At už to byla návštěva sirotčince Pinnewala,drhnutí slona kokosem a následná sprcha od slona,jízda na slonech a nebo krmení malého slůněte mlékem-Lubo ještě jednou moc děkujeme,protože tohle je opravdu něco, co si budeme pamatovat celý život!! :)
A jelikož jsme po třídenním výletu chtěli poznat ještě víc, tak jsme vyrazili na safari na řece, do krásného buddhistického chrámu, kde nám Luba udělal perfektní výklad, jak to vlastně s tím Budhou bylo. Nechyběl ani výlet ke sladkovodnímu vodopádu,kde nám Luba donesl výborný tradiční oběd-brambory,kokos,chilli-mňam! :) A i když jsme zde byli mimo hlavní sezonu, vyrazili jsme na výlet lodí na velryby-mimo sezonu jsou velké vlny a tak nám z toho houpání bylo docela šoufl, ale stálo to za to-měli jsme štěstí a viděli jsme 3 velryby :) Také jsme z čr přivezli spoustu pytlíků bomparů a setkali jsme se s dětmi z celé vesnice a bonbony jim rozdali-nikdy nezapomenu na štěstí v jejich očích-takže pokud můžete, přivezte místním dětem naše bonbony-milují je:) Na poslední den jsme si ještě zaplatili vyhlídkový let vrtulníkem-krásné výhledy a skvělý,vtipný pilot :)
Opravdu jsme si naší dovolenou moc užili a to především díky Lubovi, který se o nás perfektně staral,snažil se nám splnit vše, co nám na očích viděl,pořád se ptal jestli je vše v pořádku,jestli jsme spokojený :)Když jsme jeli na nákupy, vždy nám pomohl vybrat to nejlepší a domluvit místní ceny.A také nesmíme zapomenout poděkovat Lubovi za to, že nás pozval k sobě domů na večeři, kde bylo nejen výborné jídlo, ale také skvělá místní hudba a jeho milá a přátelská rodina :)Luba je skvělý průvodce, pro kterého není nic problém.
DOPORUČUJEME!!!!! Š+K
Podpis:
Marek H. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK Fb
15.9.2017
Text:
Na Srí Lanku cesta dlouhá,
byla to má velká touha.
Letadlo se trochu houpá,
nebyla to chvíle pouhá.
Na letišti nás však čekal Luba,
a to pro nás byla vzpruha.
Naše první zastavení,
koupil Arrak bez prodlení.
Od té doby byl náš kamík,
stálo nás to celkem balík.
Ukázal nám všechny taje,
hory, chrámy, plantáž čaje.
Jídlo, pití - curry, chilli,
vše pálilo jenom chvíli.
Na safari lilo nám jak prase,
klidně by jsme jeli zase.
Tak snad za dva, za tři pátky
na Srí Lanku vrátíme se zpátky. :-)
Podpis:
srilanka-vylety.com 13.9.2017
Text :
Zdravíme všechny, kteří mají zájem strávit dovolenou na tomto kouzelném místě. Jsem tu momentálně desátým dnem a Srí Lanka nás nepřestává překvapovat svou krásou a rozmanitostí, včetně lidí které potkávame a kteří se o nás starají, v čele s LUBOU. Člověk tu zažívá úžasné chvíle každou minutou. Od nevšedních výhledů, volně žijících zvířat, až po skvělé místní jídlo. Luba pro vás udělá, co vám na očích uvidí a splní každé přání. Jak rád říká ,, everything Is possible". Je to skvělý a neustále se usmívající člověk, který vás provede celou Srí Lankou a jak se zde píše ,,zažijete jí takovou jaká je". Můžeme to tu neustále vychvalovat, ale zažít to na vlastní kůži je úplně nejvíc. Teď už, ale budeme končit, vyrážíme na SAFARI .
Mějte se Gabča a Michal
Podpis:
srilanka-vylety.com 10.9.2017
Text :
V lednu jsme se rozhodli, ze v zari vyrazime na Sri Lanku. Dostali jsme doporuceni od nasi zname a jejiho manzela, kteri byli na Sri Lance jiz nekolikrat a vzdy maximalne spokojeni. Byli jsme ujisteni, ze ubytovani a zazitky, ktere pro nas pripravi nas pruvodce Luba, budou nezapomenutelne. Nyni jsme na Sri Lance, nekdo jel na masaz, nekdo se koupe v bazenu a nekdo (ja) pise tento mail. Prileteli jsme na Sri Lanku ve stredu rano, od te doby, jakobychom vstoupili do raje. Nas pruvodce Luba a jeho tym pratel a kamaradu, nam neustale jsou k dispozici a pripravuji pro nas jeden zazitek za druhym (zazitky z vyletu, gastro zazitky, atd., ...). Luba se porad smeje a my s nim.. Tesili jsme se sem opravdu hodne, ale nase ocekavani jsou mnohonasobne prekonana. Musime podekovat Honzovi a samozrejme vsem lidem tady, kteri se staraji o nasi bajecnou dovolenou. Dnes mame relax day, takze koncim, jdu skocit do bazenu a tesit se na pokracovani nasi dovolene.. Diky!
Podpis: David
Marcela Š. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK. Fb.
5.9.2017
Text:
Naprosto úžasných a nezapomenutelných 12 dní naplněných spoustou zážitků jsme strávili s rodinou v srpnu na Srí Lance. Kdo touží poznat život domorodců, jejich rituály, chrámy, vidět a dotýkat se cizokrajných zvířat, zažít projížďku vlakem doprovázenou zpěvy a bubnováním cestujících domorodců, krásnou krajinu s netradičními druhy rostlin, koupání ve sladkovodním vodopádu, čajové, rýžové plantáže a kaučukové stromy aj.,prosíme neváhejte a kontaktujte našeho výborného domorodce Lubu. Bez něj by se toto všechno nedalo uskutečnit. Usměvavý, empatický, skvělý organizátor se smyslem pro humor, člověk pro kterého nic není problém a každé přání je předem splněno.Těmito slovy se dá charakterizovat náš průvodce po Cejlonském ráji. Děkujeme mu a stále vzpomínáme.
Podpis:
Šrampytlik Z Pardubic napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK. Fb.
22.8.2017
Text:
Na Srí Lanku jsme se vydali na 14 dní na základě kladných recenzí Srí Lanka - výlety. Áďa sepsala všechna místa a aktivity, které nás na Srí Lance zaujaly, a podle toho nám Honza s Lubou sestavili program. Trochu jsme měli obavy, jak cestování zvládneme, protože jsme 5ti členná rodina (nejmladší 8 let), ale vše probíhalo bez problému, zejména proto, že Luba (domorodec a náš skvělý průvodce) je úžasný člověk, který nám splnil každé i nevyslovené přání za každých podmínek. Snažil se nám ukázat Srí Lanku takovou, jaká je, jak zde lidé žijí, jaké mají tradice a rituály. Všichni lidé spolupracující s Lubou (včetně našeho řidiče) byli velmi přátelští, ochotní a vtipní. Zejména lidé v Bentotě se k nám chovali jako k vlastní rodině.
Procestovali jsme Srí Lanku klimatizovaným minivanem - Sigiriya, Dambulla, Galle, Mirisa, Ella, Kandy, Yala, Nuwara Eliya, Pinnawala
... - všude bylo čisté a pěkné ubytování s klimatizací a skvělým jídlem.
Když nám v Galle začalo pršet, Luba za námi běžel s deštníky, abychom nezmokli. Každý den se ujišťoval jestli jsme v pohodě a neustále nám kladl otázku: „Are you happy?" Luba se snažil udělat nám tuhle dovolenou naší nejlepší a jeho cílem bylo, abychom vždycky, když budeme chtít jet na dovolenou, chtěli jet znovu právě na Srí Lanku. Vždy jsme díky němu dostali něco navíc... (v Yala parku uprostřed safari najednou vytáhl ovocnou mísu, všude dostal lepší ceny, v zahradě s kořením nám nosili ochutnávky a vzorky různých léků, potom nás začali masírovat, jindy nám donesl dárek jako malou pozornost nebo nám koupil naše oblíbené ovoce).
Určitě nevynechejte výlet do sloního sirotčince, želví záchranné stanice a Spice Garden!
Bez Luby a jeho přátel by se naše dovolená nejspíš nikdy nekonala, protože by ji nikdo tak dobře nezorganizoval. Odnášíme si odsud spoustu krásných zážitků, na které nikdy nezapomeneme (např. jak nás náš nový přítel Luba vzal k sobě domů na večeři a všichni jsme do noci zpívali)
Takže jestli na Srí Lanku, tak jedině s Lubou!
Děkujeme, bylo to super!
Podpis:
srilanka-vylety.com 16.7.2017
Text :
Moc děkujeme Honzovi a týmu za úžasné zprostředkování skvělé dovolené. Ani ve snu nás nenapadlo, že by jsme se tu mohli mít ještě lépe jak v pohádce � Vše klapalo podle plánů, řidič a průvodce byli parádní a hodně kamarádský. Veškeré ubytování se nám také moc líbilo a přístup personálu byl vždy na úrovni� Takové zážitky co jste nám dali, nám už nikdo nevezme a NIKDY na ně nezapomeneme �� Byl to doslova 14ti denní ráj na zemi �� DĚKUJEME �
Podpis: Nikola P.
srilanka-vylety.com 16.7.2017
Text :
Děkujeme za skvělou dovolenou od Vás. Emotikona smile:)) Vše nádherné -výlety, ubytování, cesty, jídlo, průvodci skvělý a kamarádský vše nám ukázali a zařídili. Nejlepší dovolená jen doporučuji. Děkujeme
Podpis: Petr J.
srilanka-vylety.com 10.7.2017
Text :
Při naší cestě Sri Lankou jsme vyzkoušeli mnoho ubytování. Díky úplné náhodě jsme získali kontakt na Lubu. Pobyt u něj byl bezkonkurenčně nejlepší. Nádherné ubytování, úžasné služby, prostředí, přátelská atmosféra. Luba je skvělý průvodce a budeme se k němu rádi vracet. Vřele doporučujeme a za vše děkujeme.
Podpis: Barbora K.
srilanka-vylety.com 10.7.2017
Text :
Trávíme poslední den na Sri Lance, villa Shiran. Velká spokojenost, nádherné čisté ubytování, skvělé jídlo. Vše na vysoké úrovni. Luba je perfekní průvodce, který dokáže ukázat Sri Lanku takovou, jaká je. Velmi rádi se sem opět vrátíme. Děkujeme
Podpis: Radek V. s rodinou
srilanka-vylety.com 9.7.2017
Text :
Naprosto suprová dovolená přes tyto stránky. Vše probíhalo podle domluvy. Luba je naprosto úžasný průvodce, pro kterého není nic problém. Je na něm vidět, že svoji práci dělá srdcem a pro spokojenost lidí by se i rozkrájel. Ubytování na vile také suprové, všechno čisté, úžasný a vtipný personál, výborné jídlo, mohli jsme si i vybrat, co budeme chtít uvařit.
Podpis: Matěj P.
srilanka-vylety.com 21.5.2017
Text :
Absolvovali jsme naprosto perfektní poznávací okruh Srí Lankou v květnu 2017 s průvodcem Lubou, který je vždy milý a má úžasný kamarádský a lidský přístup. Celá poznávačka byla spíše v rodinném duchu a připadáte si, jako když jste na výletě se starými známými, nikoliv s cestovkou, která nikdy nemá takto milý přístup ke klientovi. Děkuji tímto Lubovi a Honzovi za úžasnou možnost poznat překrásný cejlonský ráj. DOPORUČUJI VÝLETY S LUBOU a určitě se na Srí Lanku někdy vrátím!!! :-)
Podpis : Maruška K. s rodinou
srilanka-vylety.com 13.5.2017
Text :
byli jsme v roce 2015 s Lubou na všech výletech, které jsme zde absolvovali, dokonce nám za to pak dal zdarma tuk-tuk a ukázal nám vzdálenější Bentotu, pohostil nás u něj doma. Je to super kluk a co slíbí to dodží- mohu hó jen DOPORUČIT
Podpis : Port Zdeněk Dubí Czech Republik
srilanka-vylety.com 20.4.2017
Text :
Rádi bychom poděkovali za nádherně strávenou dovolenou průvodci Lubovi a všem jeho přátelům a rodině,kteří se na všem podíleli.
Luba má vše perfektně propracované.Výlety s ním byly nezapomenutelné.Snaží se vše organizovat tak, aby jsme viděli co nejvíc a v čase kdy se třeba na Sigiriyu nevalí houfy turistů. Takže jsme mohli všechnu krásu v klidu vychutnat i vyfotit. Ubytovaní jsme byli mezi výlety v překrásném hotelu, ochutnali spoustu výborného jídla, které patří mezi nejlepší co jsme kdy jedli. Všude plno exotické zvěře...sloni,buvoli(na kterých jsme se projeli), opice, ptáci, hadi, želvy, varani, krokodýli...Navštívili jsme krásné chrámy v Kandy, Dambule, Bentotě...,čajové plantáže, výrobnu papíru ze sloního trusu,domorodou vesnici,kde nám místní paní uvařila moc chutný oběd....nedá se ani vše popsat...ale stačí když nebudete váhat a zkusíte se s Lubou také podívat na Srí Lanku...Moc doporučujeme
Podpis : Jarka a Karel
srilanka-vylety.com 8.3.2017
Text :
Tímto bych ráda poděkovala za nadstandardní ubytování v krásné vile s bazénem a moc milými majiteli. S kamarádkami jsme zde strávily sice pouze 3 noci, ale i za tak krátkou dobu jsme toho stihly hodně zažít. Perfektní snídaně, příjemně strávené večery s místními, výlet na Safari River, do bylinkové zahrady s masážemi a výlet do želví stanice. Krom toho nás na letišti čekal moc příjemný průvodce Luba, od kterého jsme dostaly květiny a ve 2 ráno nás vzal na večeři do místní restaurace. Ještě jednou moc díky a všem doporučuji! :)
Podpis : Martina Řezaninová
srilanka-vylety.com 1.3.2017
Text :
Perfektní dovolená se vším všudy.
Navštívila jsem Srí Lanku v únoru 2017 se svým desetiletým synem. Nejeli jsme přes cestovku, ale využili zprostředkování přes FB stránky Srí Lanka - výlety bez CK. Byli jsme ubytováni ve vile Shiran a neumím si představit nic lepšího. Úžasné ubytování - milý personál, skvělé jídlo, velká čistota v celém areálu, bazén k dispozici od rána do večera. Paráda. Celou dobu se o nás "staral" průvodce Luba, se kterým jsme absolvovali i dvoudenní výlet do Kandy, Sigíriy a sloního sirotčince. Vše skvěle zorganizováno včetně přespání v pěkném hotelu. A navíc s Lubou se dá skvěle hovořit v angličtině i v němčině téměř o všem a řekl nám o Srí Lance a o místním životě spoustu zajímavých informací. Na závěr jsme byli na výletě na Bentota river, kde jsme viděli několik krokodýlů a spoustu varanů a ptáků. Zkrátka skvělá dovolená a spousta zážitků.
Podpis : Jitka Ministrová
srilanka-vylety.com 1.3.2017
Text :
Únor 2017
Srí Lanku jsme poprvé navštívili v únoru 2016.Dovolenou jsme měli přes cestovní kancelář.Trávili jsme jí na hotelu a vyjeli na pár výletů.Právě při jednom z nich jsme poznali Lubu.Tahle krásná země nás okouzlila natolik, že jsme si hned při zpáteční cestě slíbili, že se vrátíme.
Hned na podzim 2016 jsme oslovili Lubu emailem a začali se těšit na kombinovanou dovolenou.Napsali jsme Lubovi naše představy a pak společně vytvořili šestidenní okružní cestu. Protože se naše plány moc líbili i našim známým, přidali se k nám. I proto jsme měli obavy, jestli vše klapne , ale zbytečně.
Z Prahy jsme odlétali 5.2.2017 a náš let byl zpožděný. Letadlo v Dubaji na nás nečekalo a tak jsme tam neplánovaně strávili ještě půl dne. I přes komplikovaný začátek , byla naše dovolená super.
Luba čekal v Colombu na letišti s květinami pro dámy a odvezl nás do hotelu. Druhý den po snídani nám ukázal mapu, vysvětlil svoje plány a poznávací cesta mohla začít.
Navštívili jsme Sigiriy, Pinewalu, budhistické chrámy v Dambule a Kandy, safari v Yale, pevnost v Galle, doly na měsíční kameny, krokodýli a varany na řece, želví porodnici , bylinnou zahradu, čajové plantáže v Nuwara Elia + továrnu na výrobu čaje a domorodou vesnici. Navíc jsme se svezli 120 let starým vlakem, raftem na divoké řece, viděli vodopády, rýžová pole i banánové plantáže. Najezdili jsme 1200 km a překonali výškový rozdíl 1881 m.
Luba byl po celou dobu skvělý společník , všude nás provázel nebo zajistil odborné průvodce. Vše bylo úžasné a super naplánované. Nemuseli jsme se o nic starat a měli jsme i vždycky co jíst a pít. Ochutnali jsme i nám do té doby neznámé pokrmy, ovoce, čaje a život na Srí Lance.
Po náročném putování jsme si ještě 5 dní odpočinuli v hotelu a u oceánu.
Všem bychom takovou dovolenou i Lubu jako průvodce vřele doporučili.Nemějte obavy a vyražte také.
Viděli jsme hodně, ale určitě ne všechno , co úžasná Srí Lanka nabízí a určitě se tam někdy vrátíme.
Podpis : Luboš a Drahuš
srilanka-vylety.com 14.2.2017
Text :
12.2.-22.2.2017
Moc děkujeme za skvělou organizaci výletů při našem pobytu na Srí Lance v oblasti Kalutara. Průvodce Luba je skvělý profesionál a jeho přátelský přístup Vás dostane :-)
Máme spoustu krásných vzpomínek!
Můžeme jen doporučit !!!!!
Podpis : Rostislav Brandejs
srilanka-vylety.com 19.2.2017
Text :
Únor 2017
Děkujeme touto cestou za nádhernou, bezchybně zorganizovanou dovolenou, a to především místnímu průvodci "Lubovi" a jeho přátelům. Vše klapalo jako na drátkách, počínaje nočním vyzvednutím na letišti, organizací 5 denního tripu ostrovem, následných výletů z resortu a konče závěrečným transferem zpět na letiště. Můžeme jen doporučit, vyražte bez obav!
Podpis : Tomáš a Eva, Teplice
srilanka-vylety.com 18.2.2017
Text :
Sri Lanka únor 2017
Dovolená na Sri Lance byla jednou z nejlepších, které jsme zažili.
I když cca 2 týdny je na nás už dost dlouhé, tady s cestováním po ostrově to uteklo velmi rychle :-)
A to díky Lubovi, našemu průvodci, jeho programu, péči a krásám Srí Lanky.
O nic jsme se nemuseli starat.
Luba nás vyzvedl na letišti, holkám dal kytky a vyrazili jsme klimatizovaným mikrobusem vstříc nevšedním zážitkům.
Vše měl pěkně promyšlené, aby jsme nemuseli nikde ztrácet čas čekáním, a netlačili se davem lidí. Doporučil nám místa, kde je dobré stát pro pořízení pěkných záběrů. Sám nás vždy ochotně vyfotil a věnoval se nám až do pozdních večerních hodin.
Program sestavil podle hlavních bodů, které jsme si přáli vidět:Sloní sirotčinec, palác Sigiriya, čajové plantáže s návštěvou továrny, sjezd řeky na raftech, město Kandy, Safari Yala, želví stanice.
Program ještě rozšířil o dalsi zajímavá místa.
Cestou nechybělo dostatek informací o místním životě, zastávek na kávu, čaj, hezké foto, ochutnávku místního ovoce,... prostě pohoda :-)
Lubově němčině a angličtině je dobře rozumět a umí i hodně slov česky. Mluví tak, abychom mu dobře rozuměli :-)
Návštěvy památek vždy domluvil Luba, takže jsme nemuseli řešit vstupné a výběr průvodce.
Ubytováni jsme byli každý den v jiném hotelu, kde byla večeře a snídaně. Obědvali jsme po cestě, většinou ovoce a místní dobrůtky do ruky :-) Vše poctivé a chutné.
Nechyběl ani výborný zážitek - cesta 120 let starým vlakem, který zde běžně jezdí již z koloniální doby.
Druhý týden jsme strávili v Hotel club Bentota, kde jsou krásné písečné pozvolné liduprázdné pláže. Personál je zde příjemný a jídlo výborné :-)
Kombinace jeden týden cestovat a druhý se poválet na pláži mi přijde dokonalá.
Doporučuji :-)
Co ale rozhodně nedoporučuji, půjčit si zde auto a svépomocí se snažit proplout zdejší složitou dopravou.
A fakt, že se tu jezdí vlevo, není to nejhorší s čím se budete potýkat ;-) Naopak jízda se zdejším zkušeným řidičem je nezapomenutelný zážitek :-) Díky klaksonu se stáváte viditelným i pro protijedoucího za zatáčkou ;-) ...

Jako pěkný začátek roku vidím vyrazit v lednu na lyže, třeba Itálie Val di Fassa a v únoru se ohřát na Srí Lanku (vzduch 34 a voda 29 st.C) :-)


Podpis : Pavel P. Klatovy
srilanka-vylety.com 17.2.2017
Text :
Dobrý den,
Děkujeme zatím nejkrásnější dovolenou, kterou jsme zažili. Byly to naprosto úžasné dny plné sluníčka, ochotných a milých lidí. Obrovský dík patří zejména Lubovi a všem ve Shiran VillA za skvělé zážitky, výtečnou kuchyni, ubytování a vše ostatní. Vše bylo perfektní, veselé a v únoru se na 1000% vrátíme.
Vřele doporučujeme. Velký dík Honzovi za zprostředkování této krásné dovolené v tom ráji.
Podpis:Honza+ Ivana
srilanka-vylety.com 19.1.2017
Text :
Pohadova dovolena na Sri Lance
Navstivil jsem Sri Lanku v lednu 2017 s kamaradem. Byla to nase prvni ceta do Asie, a tak jsme meli trochu obavy.
Dovolena probehla bez problemu pocinaje vyzvednutim na letisti po priletu, dovoz na luxusni ubytovani s vysokym standartem a bazenem, v krasnem aute s klimatizaci.
Navstivili jsme behem naseho tripu llihen zelv, starou pevnost v Gall, krasnou play v Mirisse, safari park v Yale, Adamovu horu, stary chram v Dambulle, Lvi skalu. Vse s ochotnym ridicem s dobrou anglictinou, ktery nam daval rady co je jeste v okoli mozne videt.
Celkove jsme byli velmi spokojeni a muzeme ostatnim cestovatelum maximalne doporucit. Neni problem sjednat na miste ruzne vylety a podobne akce.
Podpis : David C
srilanka-vylety.com 19.1.2017
Text :
Sri Lanku jsme navstivili s kamaradem v lednu. Vse probehlo naprosto bezproblemove,krasne ubytovani at jsme byli kdekoliv po ostrove,nic neni problem zaridit klidne i na miste. 5 dni jsme stravili cestovanim po ostrove pres Yalu, Sigirii, Mirisu, Dambullu, Adam's peak atd. se skvelym ridicem/pruvodcem ktery byl vice nez ochotny.Nemuzu si stezovat na nic, maximalne doporucuji!
Podpis : Jakub H.
srilanka-vylety.com 17.12.2016
Text:
Automat. překlad:
Rezervovali jsme dvoutýdenní výlet na Srí Lanku a měli v plánu jít turismus. Když jsem zkontroloval Cestovní pojištění před cestou paní tam byl na Srí Lanku a řekl mi o Luba. Dala mu nejteplejší doporučení. Stále jsme se snažili batoh, ale již první den v Kolombu jsme zavolali Luba, který naštěstí měl čas pro nás. Místo toho, aby s batohem na zádech jsme šli na krásné turné 5 dní s Luba a zbytek dovolené jsme zůstali v nádherné vila / hotel, který Luba uspořádané pro nás. Rádi bychom nikdy byli schopni vidět a zažít tolik Tings na vlastní pěst! Luba zná všechny nejlepší místa a nabízí nejlepší služby za velmi dobrou cenu! Doporučuji Luba Chcete-li dosáhnout nejlepší dovolenou na Srí Lance!
Podpis: paní Anne s rodinou Švédsko
Jana N. napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK
11.12.2016
Automat. překlad:
Jsem navštívil srí lanka s mou holkou v listopadu 2016. Byla velmi úžasná dovolená. Žili jsme v Bentota. Ubytování bylo perfektní a jídlo bylo moc chutné. Náš strážce luba a spolu nádherný rádce se o nás staral velmi, velmi moc. Nemělo to chybu.
Navštívili jsme několik různých chrámů. Každý chrám byl velmi zajímavý a krásný. Jeli jsme na výlet do národního safari jalla park, slon orphnage, želvy záchranná stanice.... jeli jsme slona, my snorkeled s želvami a byli jsme na lodi exkurze a viděl velryby.
Vřele doporučuji luba cestování pro každého, kdo chce vědět této krásné země.
Myslím, že ' ' ll návrat tam někdy. Díky Luba za všechno a doufám, že jsme ' ' ll uvidíme brzy.
srilanka-vylety.com 9.12.2016
Text :
Prozite nadherne chvile na Sri Lance. To nema chybu...
Podpis : Anna + Jiri
srilanka-vylety.com 28.11.2016
Text :
S kamarádkou jsme si řekly,že si zkrátíme ošklivý listopad u nás a vydaly jsme se do teplíčka na Srí Lanku.Ubytování jsme měly ve ville a průvodcem na celý pobyt se nám stal precizní a milý Luba.Projely jsme s ním celé pobřeží na JZ,kde jsme šnorchlovaly s želvami,viděly rybáře na tyči,navštívily želví záchrannou stanici. Cestou dál jsme sledovaly krmení slonů ve sloním sirotčinci a pak hurá do Safari Yala parku.Vlakem přes hory s čajovými plantážemi.Jezdil jsme na slonu,viděly mnoho varanů,krokodýli,leguánů a byly jsme i na velrybách.Seznámil jsme se i s kulturou chrámů,které jsme osobně navštívily.
Je toho mnohem a mnohem víc,co je k vidění na Srí Lance.Je to krásný kus země,milí lidé,spousta ovoce a rozmanitých jídel.Zkrátka SUPER.Vřele doporučuji všem.
Podpis : Jana a Gábina
srilanka-vylety.com 6.11.2016
Text :
S Lubou jsme absolvovali několik výletů a všechny byly naprosto úžasné, bezproblémové, bezpečné a za dobrou cenu :)
Byli jsme několikrát Tuk-tukem po okolí, Budhův chrám, želví farma, vodopády, plantáže (čajové, kaučukové, rýžové), herbal zahrada, sloni atd. Můžeme jen doporučit!
Je na Lubu opravdu spolehnutí a komunikace s ním je výborná.
Už nyní se těšíme na další dovolenou na SríLance. :)
Podpis : Robert & Zuzana
Mirek Siska nám poslal hodnocení do zpráv - facebook - děkujeme.
23.10. 13:17
Moc děkujeme za krásnou dovolenou, nejlepší v našem dosavadním životě. Bydleli jsme s kamarádkou v Shiran Villa - naprosto luxusní ubytování. Vařili skvěle, navíc teploucky bazén, ale ještě osvěžující. Neskutečně ochotný a lidský milý personál. Delali vše, co nám na očích viděli, ještě dřív, než jsme si řekli. Celou dovolenou do nebeskych výšin pozvedl náš průvodce Luba, ktery je nejen uzasnym pruvodcem, ale i milým, empatickym a obetavym člověkem. Usil nám časově i obsahově výlety na tělo a tím ještě umocnil naše dojmy. Byl to raj na zemi. Opravdu super dovolena! Dekujeme, prijedeme znovu příští rok!
srilanka-vylety.com 18.10.2016
Text :
Musim rict, ze takovou dovolenou, jako s Lubou v Shiran Villa jsem nikdy nezazila! Bylo to uzasne! S kamaradkou jsme absolvovaly vylety na Lvi horu, do slonního sirotčince, tovarny na čaj i na anasovou plantaz a vzdy vse predcilo nase ocekavani. Byly jsme i na trhu, na safari na rece, vse nezapomenutelne! Moc se nam tam libilo a pece Luby byla vysoce nadstandardni. Vzdy nam vysel maximalne vstric. Citily jsme se jak princezny. Pristi rok jedeme znovu!!!
Podpis : Dáša/ Dáda
srilanka-vylety.com 17.10.2016
Text :
Byly jsme na Sri lance s nejlepsi kamaradkou pres tyto webove stranky a byla to bezesporu nase nejlepsi dovolena v zivote. Pristi rok jedeme znovu, uz hledame letenky, aby byly co nejvyhodnejsi. Citily jsme se jak princezny, jak jsme byly opecovavane. Nic nebyl sebemensi problem. Vecer predem se nas kuchar ptal, cim nam muze udelat radost, co chceme k veceri dalsi den, Soukromi 3 vil Shiran Villa je nejlepsi, bazen teploucky. Program jsme vzdy ladily s nasim pruvodcem. Vse jsme mely dohodnute tak, jak to vyhovovalo nam. Navic Luba, jako pruvodce, disponuje neskuecnou empatii a vzdy vyciti, co chcete, jeste nez to vyslovite. Je neuveritelne mily a lidsky srdecny a navic vidite, ze to neni komercne hrane. Clovek na svem miste! Vylety pres tento kontakt muzeme nez vrele doporucit.
Podpis : Martina a Dasa
srilanka-vylety.com 6.10.2016
Text :
Automat. překlad:
V August'16 jsme navštívili Srí Lanku po dobu 9 dnů. Byli jsme dělat ven výlet s nějakým jiným průvodcem zpočátku, ale zjistili jsme, 3 dny před letem, že on byl opravdu nemocný. Náš kolega nás dostal do kontaktu s Luba kdo souhlasil, že nám pomůže a bude naším průvodcem wothout problém. Když jsme se ho pozdravil nás s květinami a malým dárkem. Jemu a řidič (Otto) byli nejlepší hostitelů, průvodců a přátelé !!! Vzali nás do nejúžasnějších míst, pomáhal s hotely a díval se po nás, když jsme byli jejich vlastní rodina. Luba nás pozval do svého domu, kde jsme zůstali přes noc a jedli jeden z nejlepších potravin vařených jeho nádhernou ženou. Mockrát vám děkuji Luba za nejlepší cestu všech dob! Udělal jsi naši dovolenou úžasný a nádherný zážitek, že nebudeme nikdy nezapomene. Jsi skvělý průvodce a přítel. Přejeme vám všem hodně štěstí do budoucna a budeme ty a ty krásný rodinný nikdy nezapomene. Spousta lásky drahého přítele.
Podpis: Kamila a Kris
Nadenickova Eva okomentoval(a) příspěvek (fotka) uživatele Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK.
3. 10. 2016,
tady jsem všude byla a je to nejkrásnější dovolená
Arijana Mulic napsal(a) recenzi na Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK
29.9.2016
Automat. překlad:
Když jsme přijeli u nás doma, nemůžeme přestat myslet na Srí Lance. Které vděčíme naším průvodcem Luba, který provedl v jeho silách, aby nám ukázal krásná místa jeho úžasné zemi. Doporučujeme Luba každému návštěvu Bentota, Sri Lanka především kvůli jeho profesionalitu a velkými znalostmi.
Děkuji Luba za všechno, co jsme si opravdu užili! :)
srilanka-vylety.com 11.8.2016
Text :
Mohu potvrdit, sám sem si Lubu vyhledal po příletu do Bentoty a s Luba Travel absolvoval výlety do Mirisa za velrybami, do Yala parku, za rybáři, do Galle, všechno bylo vždy k naprosté spokojenosti. Mohu jen doporučit
Podpis : Zdeněk Port Dubí Czech Republik
srilanka-vylety.com 9.8.2016
Text :
Automat. překlad:
máme Luba kontakt z našeho kamaráda a nám líbilo a užili hodně z našeho výletu. Můžete se zeptat a mluvit o všem s Luba a dostal tak příjemné vzpomínky a míst vidět, že její stejně jako dream.thanks hodně Luba
Podpis: Eva T. Paas
srilanka-vylety.com 3.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Myself & manžel šel na Srí Lanku, aby se oženil, jsme se setkali Luba na naše první den, určitě udělal náš výlet se všemi úžasných míst on vzal. Také jsem měl tu čest sobě úžasné šaty, které Lubas krásná žena vyrobený si náš svatební den byl takový sen. Doufáme, že se dostat zpátky na Srí Lanku jeden den brzy s některými z lidí, které jsme tam potkali ven. Děkuji Luba x
Podpis: Gail Laurence
srilanka-vylety.com 2.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Měli jsme fantastický čas na Srí Lance a všichni až na náš průvodce Luba. Nic není příliš mnoho. Ukázal nám svou krásnou zemi a my ca0n rozhodně doporučujeme jeho prohlídky
Podpis:
srilanka-vylety.com 2.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Strávil jsem nádhernou dovolenou s přáteli a dětmi v lednu na Srí Lance, Bentotas! Celkem jsme byli šest. Naštěstí pro nás, jsme se dozvěděli o Lubaga, který byl naším průvodcem po několik dní a nyní se staly naši dobří přátelé! Povolení je velmi zkušený a spolehlivý průvodce a velmi svědomitý člověk a přátelský. Jeho cesty jsou zajímavé a promyšlené. Doporučili jsme se mnoho z jeho známých, kteří používají službu a byli velmi spokojeni! Take tento výlet jistě poskytnou půdu a kultura stojí za to!
Podpisu: Lgp. Dorris Leihke
srilanka-vylety.com 2.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Být zavázán u tolik celou cestu a u rozeznat dovolenou. To bylo velmi pěkné a my jsme rádi, o all.sri Lanka je pěkné a dobré místo jít na dovolenou. měli jsme velmi dobrou dovolenou. Nikdy nebudeme foget tuto dovolenou s Srílanky-Výlety a Luba .Luba je nejlepším rádcem máme setkat .Máme bylo tolik svátek. Ale tento svátek je nejlepší dovolená děkuji Tolik jsem všechny u, 'r pomoc u nás udělal. Jsme si jisti, že jsme znovu přijde, jakmile
Podpis:
srilanka-vylety.com 2.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Použili jsme služby Luba cestovat se před několika lety, kdy na dovolené na Srí Lance a mohu se vší jistotou zaručit, že je vynikající ve své práci ... ale to není všechno. Luba je velmi charismatický a dobře informovaný a velmi užitečné. Cítili jsme líto, že ho opustit, když se stal přítelem.
Podpis:
srilanka-vylety.com1.8.2016
Text :
Jsme navštívili Srí Lanku několikrát. To je bezesporu jedním z nejkrásnějších míst na této planetě. Nejlepší tip mohu předat vám jde o užívání " Luba Tours " Facebook je nejlepším místem k vyhledání Luba . On zařídil poslední 3 cestují za námi a vždy nám ukazuje nejlepší místa a hotely nejkrásnější pro nejlepší možné ceny.
Podpis:
srilanka-vylety.com 1.8.2016
Text :
Automat. překlad:
Úžasné prohlídky s průvodci nádherné! Stojí za každý cent. Kéž bychom měli víc času na Srí Lance jít na další výlet!
Podpis:
Tyto stránky jsou provozovány zdarma jako poradenské a jako podpora místních průvodců na Srí Lance.
.
.
.
.
.
.
.
.
Níže jsou jen reklamy, bohužel nemůžeme ovlivnit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one