ScreenShot003.jpg
Final III.jpg
Videopozvánka našeho průvodce Luby:
Srí Lanka - výlety a dovolená bez CK
 
Zdarma pomáháme našemu kamarádovi Lubovi, licencovanému a certifikovanému průvodci na Srí Lance. Luba má veškeré potřebné licence a registrovanou společnost na Srí Lance, tak aby mohl cestovatelům zprostředkovat ubytování a zařídit výlety po celém ostrově včetně veškerých služeb s tím spojených, včetně dopravy vlastními vozy.
Domluvíme Vám úžasnou dovolenou na Srí Lance s nadstandardními službami, skvělým ubytováním a místními průvodci, kteří Vám ukážou celý ostrov a život na něm.
Podmínky pro vstup turistů na Srí Lanku 2021 NEW k 17.9.2021.

Vstup na tento ostrov je obnoven pro všechny cestovatele, za určitých podmínekCestovatelé s ukončeným očkováním (14 dnů po druhé dávce) "nově" po příletu podstoupí test PCR  přímo na letišti a počkají na výsledek, který by měl být do 3 hodin. Pokud je test negativní, může se ihned cestovat po celé SL bez omezení.
Pro neočkované stále platí tyto podmínky: 14 dnů karanténa v biobublině v ubytování Level 1 - možno využít veškeré služby hotelu - bazén, SPA, hotelová pláž atd... Výlety lze i v těchto 14ti dnech absolvovat na určená místa s průvodcen s certifikátem safe&secury 1). NÁŠ PRŮVODCE LUBA DISPONUJE TÍMTO CERTIFIKÁTEM.
.
Můžeme zařídit jak pobyt, tak výlety pro všechny cestovatele.
.
Vsoučasné době na SL létají téměř všechny velké letecké společnosti.


 

Srí Lanku milujeme a proto jsme se rozhodli jí zprostředkovat i Vám. Jsou zde milí lidé, dobrosrdeční a stále usměvaví. Nechte doma starosti a pojeďte do této nádherné země, kde je úsměv skutečně nakažlivý.

Zdarma Vám poradíme, zprostředkujeme a pomůžeme sestavit vlastní program pobytu, přesně dle Vašich představ a požadavků u místních průvodců  s licencemi na provozování těchto služeb. Platba za veškeré služby probíhá na místě pouze průvodci za jeho služby.


Pokud máte objednaný zájezd od CK -  zde naleznete bohatou nabídku výletů za podstatně nižší ceny, které platíte až místnímu průvodci.


Místní zkušený průvodce Luba s 19ti letou praxí, respektuje jakákoliv přání a požadavky, a velmi mu záleží na spokojenosti cestovatelů. Rozumí česky a stále se učí. Dále hovoří anglicky, německy a rusky.


Určitě se domluvíte i když neznáte žádný světový jazyk......

 
Nově umíme zařídit i pobyt s výlety pro hendikepované - informace na vyžádání.


V ČR si zakoupíte pouze letenku (od cca 10 - 15.000,- Kč), vízum a cestovní pojištění.

Náš průvodce LUBA disponuje všemi potřebnými licencemi a certifikáty pro průvodcovské služby a dopravu po ostrově. 
.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
Veškeré informace na těchto stránkách vycházejí z vlastních zkušeností a zážitků. Pokud se s námi budete chtít podělit o nové postřehy, budeme je rádi sdílet.
Tyto stránky jsou provozovány zdarma jako poradenské a jako podpora místních průvodců na Srí Lance.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Níže jsou jen reklamy, bohužel nemůžeme ovlivnit.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one